Ankara Çankaya Cem Inal

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Cem  Inal

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bağımsız Denetim Kursu , Logo Kursu , Mikro Eğitmenliği Kursu , Ön Muhasebe Kursu , SPK Kursu , Bil. Muhasebe Kursu , Genel Muhasebe Kursu , SMMM Staj Kursu , SMMM Yeterlilik Kursu , İktisat Kursu , YMM Kursu , Finans Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Cem Inal, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 28.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2757 kurs/özel ders verenden 1158 . sıradadır. Başta Logo olmak üzere 12 farklı kurs/özel ders vermektedir. Cem Inal, 105 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Bankacılık Mesleindeki kariyer yolculuğum boyunca banka çalışanları ve değişik meslek guruplarına finans eğitimi verdim. 8 Yıl müfettişlik 2 yıl Şube Müdürlüğü, 8 yıl Bölge Başkanlığı, 2 yıl Bölüm başkanlığı ve 4 yıl GenelMüdür Yardımcılığı yaptım. Finans ve Bankacılık alanındaki mesleki birikimim ve bilgimi aktarma yeteneğim üst seviyededir. İlgilenen kişilere, muhasebe, bankacılık ve mesleki gelişim kursu verebilirim.


Bağımsız Denetim Nedir?

Bağımsız denetim, işletmelerin yıllık finansal tablo ve diğer finansal bilgilerinin, bu tablo ve bilgiler için belirlenen kriterlere (örneğin, halka açık şirket finansal tabloları için Kurulca belirlenmiş veya kabul edilmiş finansal raporlama standartlarına) uygunluğu ve doğruluğu hususunda, makul güvence sağlayacak yeterli ve uygun bağımsız denetim kanıtlarının elde edilmesi amacıyla, genel kabul görmüş bağımsız denetim standartlarında öngörülen gerekli tüm bağımsız denetim tekniklerinin uygulanarak, defter, kayıt ve belgeler üzerinden denetlenmesi ve değerlendirilerek rapora bağlanmasını ifade eder.

Logo Nedir?

Bir kuruluşun, bir gazetenin vb. adının, simge özelliği bulunan, özel olarak hazırlanmış biçimidir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Uzub yıllar banka çalışanlarına genel muhaswbw, banka muhasebesi ve mali analiz kursu verdim