Ankara Çankaya Who Englısh Academy

Bu kursu paylaş
1 Yorum

WHO ENGLISH ACADEMY

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Havacılık İngilizcesi Kursu , İngilizce Yazışma Teknikleri Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
WHO ENGLISH ACADEMY, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 21.04.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2007 kurs/özel ders verenden 5 . sıradadır. Başta Yabancı Dil olmak üzere 16 farklı kurs/özel ders vermektedir. WHO ENGLISH ACADEMY, 190 gelen talepten 84 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
WHO ENGLISH ACADEMY

Değişen dünyayı, gereksinimlerini takip etmek sorumluluklarımız arasında. Yenilikleri dil haznemize katmak, kendimizi geliştirmek de görevimiz. İleri gitmek için dünyayı takip etmeli, belki daha da önemlisi dünyanın bizi takip etmesini sağlamalıyız. Bu da ancak ortak bir dil kullanımıyla mümkün olabilir. Biliyoruz ki, dil bilgi ve becerisi bireyin ötekileşmesini önler. İletişim çağı ancak yabancı dil bilgisi olana imkanlar sağlar. Özellikle günümüzde, yabancı dil bir ayrıcalık değil, gerekliliktir. Bu bağlamda kendimize has yaklaşımlar, en hızlı en etkili çözümlerimizle fark yaratıyoruz bunu da Ankara da eğitimler verdiğimiz kurumlarla da kanıtlamış durumdayız.
Sizlere de destek vermekten mutluluk duyarız.
Yabancı Dil Öğrenmek Çok Kolaydır.
Sadece 40 Dakika da Konuşabilirsiniz.
Karar vermeden önce ücretsiz demo dersimize katılmanızı tavsiye ederiz.Fotoğraflar
WHO ENGLISH ACADEMY WHO ENGLISH ACADEMY WHO ENGLISH ACADEMY WHO ENGLISH ACADEMY

Verilen Kursların Ayrıntıları
iNGİLİZCE ÖĞRENMEK ÇOK KOLAY İNANAMAYACAKSINIZ Sadece 40 dakikalık ücretsiz örnek dersimize katılmanızı tavsiye ederiz.
WHO ENGLISH ACADEMY Değişen dünyayı, gereksinimlerini takip etmek sorumluluklarımız arasında. Yenilikleri dil haznemize katmak, kendimizi geliştirmek de görevimiz. İleri gitmek için dünyayı takip etmeli, belki daha da önemlisi dünyanın bizi takip etmesini sağlamalıyız. Bu da ancak ortak bir dil kullanımıyla mümkün olabilir. Biliyoruz ki, dil bilgi ve becerisi bireyin ötekileşmesini önler. İletişim çağı ancak yabancı dil bilgisi olana imkanlar sağlar. Özellikle günümüzde, yabancı dil bir ayrıcalık değil, gerekliliktir. Bu bağlamda kendimize has yaklaşımlar, en hızlı en etkili çözümlerimizle fark yaratıyoruz bunu da Ankara da eğitimler verdiğimiz kurumlarla da kanıtlamış durumdayız. Sizlere de destek vermekten mutluluk duyarız. Yabancı Dil Öğrenmek Çok Kolaydır. Sadece 40 Dakika da Konuşabilirsiniz. Karar vermeden önce ücretsiz demo dersimize katılmanızı tavsiye ederiz.
B2- C1 Seviyede ki öğrencilerimize Kısa sürede TOEFL yeterliliği aldırabilen İNGİLİZCE ÜSTADI ile 40 dakikalık demo dersine katılmanızı tavsiye ederiz.
B2-C1 Seviyede ki öğrencilerimize Kısa sürede IELTS yeterliliği aldırabilen İNGİLİZCE ÜSTADI ile 40 dakikalık demo dersimize katılmanızı tavsiye ederiz.
İngilizce ÜSTADI ile YDS inanılmaz kolay sadece 40 Dakika örnek dersine katılıp karar vermenizi tavsiye ederiz. YDS gruplarımız 10 Kişiliktir.

Yorumlar
Rengin Deniz Ediz
NORMAL
21.11.2018