Ankara Çankaya Duygu Psıkoloji

Bu kursu paylaş
1 Yorum

DUYGU PSIKOLOJİ

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Kariyer Koçluğu Kursu , Öğrenci Koçluğu Kursu , Psikolojik Testler Kursu , Psikoterapi Kursu , Zeka Oyunları Kursu , Yaşam Koçluğu Kursu , Aile Danışmanlığı Kursu , Eğiticinin Eğitimi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
DUYGU PSIKOLOJİ, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 10.03.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2970 kurs/özel ders verenden 195 . sıradadır. Başta Aile Danışmanlığı olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. DUYGU PSIKOLOJİ, 33 gelen talepten 6 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Kurumumuzda Pozitif Psikoterapi, Bütüncül Psikoterapi,  Bilişsel Davranışçı Terapi,EMDR Terapisi, Oyun terapisi   ile Birey ve Aile Danışmanlığı hizmeti veren,  Uzman Psikolojik Danışman ve Klinik Psikologlarımız hizmet vermektedir.

Kurumumuz;
Rehberlik, Psikolojik Danıs¸manlık, Egˆitim ve Psikoterapi hizmetlerini du¨nyanın farklı u¨lkelerinde egˆitimilerini tamamlamıs¸ uzman kadrosuyla 2016 yılında hizmete başlamıştır.

Misyonumuz;
Deneyimli uzman kadrosuyla, ruh sağlığı hizmetlerinden yararlanmak isteyen bireylere, ailelere, çiftlere profesyonel olarak danışmanlık hizmeti vermektedir. Terapi hizmetleri sunulurken bireylere yaşam sürecinde ihtiyaç duydukları psikolojik desteği ve gerekli rehberliği sağlayarak sağlıklı bir gelişim ve hayat çizgisi oluşturulması amaçlanmaktadır.

Vizyonumuz;
İnsanın; kendisi ve diğerleri ile barışık,çalışan ve üreten,fırsatları değerlendirip kendisine yeni fırsatlar yaratabilen, sorunlara alternatif çözümler üretmeye açık,engelleri ortadan kaldırmak için motivasyonu yüksek, öfkesini ve hatalarını kabul ederek bunları, sağlıklı yollardan ifade edebilen, haksızlıklara, engellenmelere, kıskançlıklara karşı stratejiler geliştirebilen, rahat, huzurlu, mutlu, sevgi dolu, sağlıklı, anlayışlı, cesur, gelişen, başkalarına yardım edebilen,sorumluluklarını keyifle taşıyabilen, sağlıklı bir gelişim ve hayat çizgisi oluşturulması amaçlanmaktadır.

Fotoğraflar
DUYGU PSIKOLOJİ DUYGU PSIKOLOJİ DUYGU PSIKOLOJİ


Verilen Kursların Ayrıntıları
Evlilik öncesi danışmanlık,evlenme sürecinde olan sözlü yada nisanlı bireylerin kendilerini ve birlikte oldukları kişiyi daha yakından değerlendirilmesini olanak tanıyoruz

Yorumlar
Esra ÜŞENMEZ
İlginiz için teşekkür ediyorum.
27.03.2017