Ankara Çankaya Ebru Koçak

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ebru Koçak

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Almanca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ebru Koçak, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 03.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2972 kurs/özel ders verenden 449 . sıradadır. Başta Almanca olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ebru Koçak, 73 gelen talepten 7 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
eğlenerek öğrenmek isteyenler

Birebir Almanca eğitimi verilir.

Almanca Avrupa'da en geniş coğrafyaya yayılmış dillerden biridir. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanya, Avusturya ve Lihtenştayn'ın tek resmi dili olan Almanca İsviçre ve lüksemburg'unda resmi dilleri arasında yer alır.


Almanca Nedir?

Almanca Hint-Avrupa dillerinin Cermen dilleri koluna bağlıdır ve dünyanın yaygın lisanlarından biridir. Avrupa Birliği'nin resmî dillerinden biri ve en çok konuşulanıdır. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanca ayrıca içinde Fransız kelime kökenli sözcükler taşır.

Verilen Kursların Ayrıntıları