Kahramanmaraş Merkez Furkan Turunç

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Furkan Turunç

merkez, KAHRAMANMARAŞ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: LGS TEOG Matematik Kursu , Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , TYT Matematik Kursu , AYT Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Furkan Turunç, KAHRAMANMARAŞ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 06.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KAHRAMANMARAŞ ilinde hizmet veren 112 kurs/özel ders verenden 1189 . sıradadır. Başta Ortaokul Matematik Özel Ders olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Furkan Turunç, 4 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Tel:05312635383
Son üniversite sınavında Sayısal Türkiye 731.siyim.Bilkent Üniversitesi Bılgisayar Mühendisliği bölümünü tam burslu kazandım.Lise düzeyinde İngilizce dersi verebilecek donanıma sahibim.Üniversite sınavına hazırlanan veya liseye takviye isteyen öğrenci kardeşlerimin talebini bekliyorum.

Fotoğraflar

LGS TEOG Matematik Nedir?

LGS TEOG Matematik Konuları

Çarpanlar ve Katlar
Üslü İfadeler
Kareköklü İfadeler
Veri Analizi
Basit Olayların Olma Olasılığı
Cebirsel İfadeler ve Özdeşlikler
Doğrusal Denklemler
Eşitsizlikler
Üçgenler
Eşlik ve Benzerlik
Dönüşüm Geometrisi
Geometrik Cisimler'den oluşmaktadır.

Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Süleyman Demirel Fen Lisesi'si mezunundan matematik özel dersi verilir
Lise matematik en sevdiğim alandır.Konulara hakimim,lise matematik takviyesi arayanların tekliflerini bekliyorum
Matematikte iddialıyımdır.
TYT matematik konularına hakimim.Ben de sizin çözdüğünüz ya da çözeceğiniz bir çok soru bankasını çözdüm ve bu başarıyı elde ettim.Özellikle problemler çoğu öğrencinin sorun yaşadığı bir alan olsa da ben bu konuda iddialıyım.Tyt Matematik dersi almak isteyen öğrencilerin ders talebini bekliyorum.
Ayt Matematikte sadece 1 yanlışım var yani 40 soruda 38.75 net yaptım.Özellikle Türev,İntegral,Limit başta olmak üzere Ayt Matematik konularına hakimim.Hakim olmasam ne de olsa üniversite sınavında ilk 1000 e giremezdim herhalde ;)