Ankara Çankaya Golden Chef

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Golden Chef

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Pastacılık Kursu , Aşçılık Kursu , Çikolata Kursu , Butik Pasta Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Golden Chef, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 11.04.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2970 kurs/özel ders verenden 174 . sıradadır. Başta Aşçılık olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Golden Chef, 105 gelen talepten 12 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Golden Chef, Altın Grup İngilizce ve Meslek Edindirme Kursu bünyesinde 5 yılı aşkın bir süredir yiyecek içecek sektöründe aşçılık, pastacılık ve servis hizmetleri alanında sertifikalı eğitimler veren MEB’e bağlı bir meslek edindirme kursudur.

Kurslarımız, kapsamlı ve tam donanımlı mutfak atölyemizde deneyimli eğitmen şeflerle verilmektedir. Eğitimlerimiz, teorik ve uygulamalı olarak yoğun bir eğitim programı ile gerçekleştirilmektedir. Amacımız, kursiyerlerimizi en iyi şekilde yetiştirerek meslek edinmelerini sağlamaktır.

Staj deneyimi ile kendisini geliştirmek ve sektörel deneyim kazanmak isteyen kursiyerlerimiz için anlaşmalı olduğumuz otel, restaurant ve cafelerde pratik yapma olanağı sağlıyor, şeflerimizin gözetiminde farklı çalışmalarda, projelerde yer almalarına fırsatlar tanıyoruz. Sertifika programlarını başarı ile tamamlayan kursiyerlerimize ücretsiz olarak sunduğumuz rehberlik ve danışmanlık hizmetimizle kendilerine en uygun iş alternatiflerini sunuyoruz.

Ayrıca, Evimin Şefi olmak istiyorum veya hobimi kazanca dönüştürmek istiyorum diyenler de eğitim programlarımıza katılabilirler.Verilen Kursların Ayrıntıları
Kendi mekanını, pastahanesini, kafesini açarak hobisini kazanca dönüştürmek isteyen girişimcileri “Profesyonel Pastacılık” Kurslarımızla mesleğe hazırlıyoruz. 4’er Haftalık Modüllerimizle ister 4 hafta ister 8 hafta, ister 12 hafta isterseniz de 16 Hafta olarak eğitim alabiliyorsunuz. Her bir modül sizin uzmanlaşabileceğiniz, bilgi becerinizi geliştirmeye yönelik birbirini tamamlayıcı niteliktedir. En büyük Hobim MUTFAK diyorsanız, sevdiklerinize tatlı sürprizler yapıp onlara kendi hayal gücü ve yeteneğinizle birleştirdiğiniz farklı tatlar sunmak istiyorsanız sizi de Pastacılık kurslarımıza bekleriz. Sevdiklerinizle bu anları mutfak atölyemizde paylaşabilir, doğum günleri, yıl dönümleri ve özel günlerde sevdiklerinize sürprizler yapabilirsiniz.
Profesyonel Aşçılık ve Pastacılık Kursları...
Çikolata Workshop'unda,
ister evinizde, ister pastanenizde ya da profesyonel işletmenizde uygulayabileceğiniz profesyonel çikolata teknikleri öğreneceksiniz.

Bu programda, çikolata yapımının temel taşı olan tabling, blok, chunk gibi temperleme tekniklerini öğrenecek; kalıplama, ganajdan trüf yapımı, kaplama, kesme, transfer kâğıdı kullanma ve renklendirme gibi işleme tekniklerinde tecrübe edineceksiniz.

-Çikolata Temperleme Teknikleri
-Çikolata Dolgulama
-Çikolata Şekillendirme

Eğitimimiz Toplamda 3 Saat Sürmektedir
Dünyanın en tatlı hobisine hoş geldiniz. Çikolataların, keklerin, kurabiyelerin, pastaların ve inanılmaz süslemelerin dünyasında bir yolculuğa çıkmak üzeresiniz. Bu yolculukta sizlere Ankaranin ve Türkiyenin en tatlı lezzet ustaları rehberlik edecek ve pastacılığın büyüleyici serüveninde bulacaksınız kendinizi. Biz önceden ısıtılmış fırınlarımızla burada sizi bekliyoruz.