Bu kursu paylaş
0 Yorum

Golden Chef

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Çikolata Kursu , Aşçılık Kursu , Pastacılık Kursu , Butik Pasta Kursu

Kurs Veren Hakkında
Golden Chef, Altın Grup İngilizce ve Meslek Edindirme Kursu bünyesinde 5 yılı aşkın bir süredir yiyecek içecek sektöründe aşçılık, pastacılık ve servis hizmetleri alanında sertifikalı eğitimler veren MEB’e bağlı bir meslek edindirme kursudur.

Kurslarımız, kapsamlı ve tam donanımlı mutfak atölyemizde deneyimli eğitmen şeflerle verilmektedir. Eğitimlerimiz, teorik ve uygulamalı olarak yoğun bir eğitim programı ile gerçekleştirilmektedir. Amacımız, kursiyerlerimizi en iyi şekilde yetiştirerek meslek edinmelerini sağlamaktır.

Staj deneyimi ile kendisini geliştirmek ve sektörel deneyim kazanmak isteyen kursiyerlerimiz için anlaşmalı olduğumuz otel, restaurant ve cafelerde pratik yapma olanağı sağlıyor, şeflerimizin gözetiminde farklı çalışmalarda, projelerde yer almalarına fırsatlar tanıyoruz. Sertifika programlarını başarı ile tamamlayan kursiyerlerimize ücretsiz olarak sunduğumuz rehberlik ve danışmanlık hizmetimizle kendilerine en uygun iş alternatiflerini sunuyoruz.

Ayrıca, Evimin Şefi olmak istiyorum veya hobimi kazanca dönüştürmek istiyorum diyenler de eğitim programlarımıza katılabilirler.

Fotoğraflar
Golden Chef Golden Chef Golden Chef Golden Chef Golden Chef Golden Chef Golden Chef Golden Chef Golden Chef Golden Chef

Verilen Kursların Ayrıntıları
Çikolata Workshop'unda,
ister evinizde, ister pastanenizde ya da profesyonel işletmenizde uygulayabileceğiniz profesyonel çikolata teknikleri öğreneceksiniz.

Bu programda, çikolata yapımının temel taşı olan tabling, blok, chunk gibi temperleme tekniklerini öğrenecek; kalıplama, ganajdan trüf yapımı, kaplama, kesme, transfer kâğıdı kullanma ve renklendirme gibi işleme tekniklerinde tecrübe edineceksiniz.

-Çikolata Temperleme Teknikleri
-Çikolata Dolgulama
-Çikolata Şekillendirme

Eğitimimiz Toplamda 3 Saat Sürmektedir
Profesyonel Aşçılık ve Pastacılık Kursları...
Kendi mekanını, pastahanesini, kafesini açarak hobisini kazanca dönüştürmek isteyen girişimcileri “Profesyonel Pastacılık” Kurslarımızla mesleğe hazırlıyoruz. 4’er Haftalık Modüllerimizle ister 4 hafta ister 8 hafta, ister 12 hafta isterseniz de 16 Hafta olarak eğitim alabiliyorsunuz. Her bir modül sizin uzmanlaşabileceğiniz, bilgi becerinizi geliştirmeye yönelik birbirini tamamlayıcı niteliktedir. En büyük Hobim MUTFAK diyorsanız, sevdiklerinize tatlı sürprizler yapıp onlara kendi hayal gücü ve yeteneğinizle birleştirdiğiniz farklı tatlar sunmak istiyorsanız sizi de Pastacılık kurslarımıza bekleriz. Sevdiklerinizle bu anları mutfak atölyemizde paylaşabilir, doğum günleri, yıl dönümleri ve özel günlerde sevdiklerinize sürprizler yapabilirsiniz.
Dünyanın en tatlı hobisine hoş geldiniz. Çikolataların, keklerin, kurabiyelerin, pastaların ve inanılmaz süslemelerin dünyasında bir yolculuğa çıkmak üzeresiniz. Bu yolculukta sizlere Ankaranin ve Türkiyenin en tatlı lezzet ustaları rehberlik edecek ve pastacılığın büyüleyici serüveninde bulacaksınız kendinizi. Biz önceden ısıtılmış fırınlarımızla burada sizi bekliyoruz.

Yorumlar