Ankara Çankaya Gül Turan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gül turan

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Almanca Özel Ders , İngilizce Özel Ders , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İngilizce Kursu , Almanca Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , AÖF İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gül turan, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 10.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2971 kurs/özel ders verenden 469 . sıradadır. Başta Almanca olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gül turan, 278 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
2014 senesinde Anadolu üniversitesi almanca öğretmenliği bölümünden mezun oldum .4 yıllık tecrübeli öğretmenim. Hem milli eğitimde hem de özel yabancı dil kurslarında görev aldım. Her seviyeye uygun Almanca ve İngilizce özel, grup dersleri verilir. Almanya aile birleşimi sınavı için sertifika garantisi ile ders verilmektedir. Birçok öğrencim sınavı başarıyla geçmişlerdir.Öğrencinin ihtiyacı ve isteği doğrultusunda program hazırlayıp derste onu uygulamaktayım. Konuşma ağırlıklı ders işlemekteyim. Çekinmeden irtibata geçebilirsiniz.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
4 yıllık tecrübeli öğretmenim. Her seviyeye uygun almanca ve ingilizce özel, grup dersleri verilir. Almanya aile birleşimi sınavı için sertifika garantisi ile ders verilmektedir.
Almanca dersimizde çocuk ve yetişkinlerle  her seviyeye uygun öğrencimizin ihtiyacına uygun olarak ders vermekteyim. Aile birleşimi sınavına öğrencileri yine çok kısa bir sürede geçme garantili olarak 2 senedir başarıyla hazırlamaktayım