Ankara Çankaya İbrahim Aslan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İbrahim Aslan

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Edebiyat Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İbrahim Aslan, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 14.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2177 kurs/özel ders verenden 371 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. İbrahim Aslan, 97 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
GAZİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM. MATEMATİK VE EDEBİYAT ÜZERİNE BİREBİR ÖZEL DERS VERİYORUM. ÖĞRENCİNİN KENDİ EVİNDE YA DA KENDİ EVİMDE VELİMİZİN TERCİHİNE BAĞLI ŞEKİLDE DERS VERİYORUM.

Fotoğraflar

Verilen Kursların Ayrıntıları
Yeni sınav sistemine yönelik yepyeni program ve kaynaklarımla 24 soruda soru kaçırmama garantisi veriyorum. Kendimde bizzat yeni sınav sisteminin ilk sınavına girip deneyimledim.
Matematikin ezber bir ders olmadığını ve zor olmadığını anlatmak dersimizin en önemli birinci adımı ve bire bir öğrencinin kapasitesindeki her seviyeye inilip çıkılabilecek derecede önem veriyorum . Sadece matematik öğrenmek yetmez , en önemli sorunlardan olan sınavda yetiştirme yani zamana yönelik çalışmalarımızda olacaktır .