Erzurum Merkez İbrahim Çetin

Bu kursu paylaş
1 Yorum

İbrahim  Çetin

merkez, ERZURUM
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Genel Muhasebe Kursu , SMMM Staj Kursu , KPSS-A Kursu , Vergi Müfettişliği Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İbrahim Çetin, ERZURUM MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 24.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ERZURUM ilinde hizmet veren 111 kurs/özel ders verenden 1 . sıradadır. Başta Genel Muhasebe olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. İbrahim Çetin, 23 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Dersanaye gitmeden çok daha uygun fiyata etkin ve verimli bir sistemle kpss'ye ve kurum sınavlarına hazırlanmanızı sağlıyoruz. klasik dersane mantğından uzak, kurum sınavlarını da kazanacak şekilde bir sistemle sizde hayalinizdeki işe ulaşın.

Fotoğraflar

Genel Muhasebe Nedir?

Genel muhasebe, muhasebe sisteminin en önemli konularını içererek muhasebenin temel anlayışını kavratır. Genel muhasebe dersi çift taraflı kayıt sistemini, muhasebe hesapları, yevmiye defteri, büyük defteri, mizan ve gelir tablosu gibi muhasebenin en önemli konularını anlatan derstir.

Genel Muhasebe Kursuna kimler katılabilir?
Genel Muhasebe Kursuna Muhasebe ve Finans alanında kendini geliştirmek, şirketlerin muhasebe ve Finans departmanlarında mali işler uzmanı, mali işler şefi, mali işler müdürü, muhasebe uzmanı, muhasebe sorumlusu, muhasebe şefi, muhasebe müdürü, insan kaynakları uzmanı, finans uzmanı, finans müdürü gibi pozisyonlarda çalışmak isteyen, Mali Müşavir olmak isteyen ,kendi işini kurmayı hedefleyen ya da kendi işini kurmuş ancak temel bir muhasebe bilgisine ihtiyaç duyan herkes katılabilir.

Genel Muhasebe Kursu size ne kazandırır?
Genel muhasebe eğitimine katılan kursiyerlerimiz tekdüzen hesap planını öğrenerek bir ticari işletmenin dönembaşı , dönemiçi ve dönemsonu muhasebe kayıtlarını, Mali Tabloların hazırlanmasını, beyannamelerin doldurulmasını (Kdv, Muhtasar, Geçici Vergi, Gelir Vergisi, Kurumlar Vergisi vb.) , işçi maaş bordrolarının hazırlanmasını muhasebe programı üzerinde uygulamalı olarak yaparak öğrenirler. Ayrıca bir ticari işletmenin nasıl kurulduğunu, değişiklik işlemlerini ve kapanış işlemlerini örnek uygulamalarla yaparlar. Kurs bitiminde kursiyerlerimiz kendilerine olan güveni kazanarak bir işletmenin resmi muhasebesini yapabilecek seviyeye gelirler.

Konu Başlıkları: Muhasebe kayıtları, tekdüzen hesap planı, bilanço gelir tablosu ve muhasebede kullanılan diğer önemli tabloların düzenlemesi, yapılan tüm işlemlerin uygulamalı olarak ETASQLV8 muhasebe paket
programında anlatımı.

İstihdam Alanları: Bu programı başarıyla tamamlayanlar, muhasebe, finans ve dış ticaret gibi faaliyetleri olan iş yerlerinde genel muhasebe işlemleri yapabilir ve şirketlerin muhasebe birimlerinde çalışabilirler.

SMMM Staj Nedir?

Smmm, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir kelimelerinin baş harflerinden oluşmaktadır. Smmm; İşletmelerin ekonomik, mali ve hukuki durumları ile vergiye ilişkin işlemlerini muhasebe kurallarına, gerçeklere ve yasalara uygunluk açısından inceleyerek görüşünü ilgililere bildiren ve bu işleri bir işyerine bağlı olmaksızın yapan kişidir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
KPSS, Açıköğretim ve SMM sınavlarına yönelik tük genel muhasebe konuları anlatılır.
SMMM Staj başlatma sınavına yönelik tüm dersler anlatılır.
Dersanaye gitmeden çok daha uygun fiyata etkin ve verimli bir sistemle kpss'ye ve kurum sınavlarına hazırlanmanızı sağlıyoruz. klasik dersane mantğından uzak, kurum sınavlarını da kazanacak şekilde bir sistemle sizde hayalinizdeki işe ulaşın. Site uzerinden Ilk basvuran adaylar icinden secilecek 7 kisiye ucretsiz kpss kazanma firsati
Kpps A Gruubu ile birlikte vergi müfettişili giriş sınavına ve yeterlilik sınavına yönelik etkin ve verimli dersler

Yorumlar
Ezgi
Nasıl bir sistem izliyorsunuz dersane mantığından uzak derken
09.08.2017