Eskişehir Odunpazarı İbrahim Öztürk

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İbrahim Öztürk

odunpazari, ESKİŞEHİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: TYT Kursu , KPSS Kursu , ALES Kursu , DGS Kursu , YKS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İbrahim Öztürk, ESKİŞEHİR ODUNPAZARI ve civarında hizmet vermekte olup 18.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 399 kurs/özel ders verenden 1155 . sıradadır. Başta ALES olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. İbrahim Öztürk, 23 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ales Türkiye 110.sundan Ales-Dgs-Yks-Tyt-Kpss'ye yönelik uygun fiyata Matematik-Geometri dersi. Kpss puanım ise 90'dır. Ders tecrübem bulunmaktadır. Öğrencinin evinde ders vermekteyim. Hem aileleri hem kendimi düşündüğümde ücreti gayet uygun tutuyorum.. Maksat faydalı olmak ve emeklerin ziyan olmamasıdır. Gazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Mezunuyum. ESOGÜ'de Yüksek Lisans yapmaktayım.

Fotoğraflar

TYT Nedir?

YGS'nin yerine geçecek ilk oturuma Temel Yeterlilik Testi (TYT) adı veriliyor. Ancak ilk oturumlar arasındaki en büyük fark ise soru sayısı ve adayların sorumlu olduğu bölümlerde ortaya çıkıyor. YGS'de adaylar Türkçe, Matematik, Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri alanlarından sorumlu tutuluyordu. TYT'de ise 40 Türkçe ve 40 Temel Matematik sorusu olacak. YÖK Başkanı Saraç bu sınavın adayların temel yeteneklerini ölçmek amacıyla tasarlandığını belirtti.

KPSS Nedir?

KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı), kamu kurumlarında görev alacak personeli belirlemek amacıyla yapılan bir dizi sınavın genel adıdır.
Verilen Kursların Ayrıntıları