Bu kursu paylaş
0 Yorum

Kemal Arıkan

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Kemal Arıkan, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 05.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 1544 kurs verenden 355 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. Kemal Arıkan, 60 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Ankara Üniversitesi DTCF İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Uzun yıllar Ankara Üniversitesinde İngilizce okutmanı olarak çalıştım.Ayrıca Çankaya,Atılım ve İpek üniversitesinde tam ve yarı zamanlı dersler verdim.Ankara'nın çeşitli saygın dil kurslarında YDS,TOEFL,IELTS ve BAŞKENT,BİLKENT,ODTÜ,ÇANKAYA,ATILIM ve diğer üniversitelerin hazırlık atlama sınavlarına öğrenciler yetiştirdim.Uzun yıllara dayanan öğretmenlik deneyimim,güler yüzlü ve öğrenciye dersi sevdiren,sadece ders sırasında değil ders dışında da özverili yaklaşımım hedefimize ulaşmadaki en önemli etkendir.


Verilen Kursların Ayrıntıları
YDS,TOEFL,IELTS ve BİLKENT,BAŞKENT,ODTÜ,ÇANKAYA,ATILIM ve DİĞER ÜNİVERSİTELERİN HAZIRLIK ATLAMA SINAVLARI İÇİN HAZIRLIK.

Yorumlar