Bu kursu paylaş
0 Yorum

Latino Dans Stüdyosu

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Modern Dans Kursu , Arjantin Tango Kursu , Pachanga Kursu , Locking Kursu , Zumba Kursu , Jive Kursu , Oryantal Kursu , Popping Kursu , Sportif Latin Dansı Kursu , Rueda Kursu , Bale Kursu , Kizomba Kursu , Salsa Kursu , Swing Kursu , Zeybek Kursu , Merenge Kursu , Rock N Roll Kursu , Bachata Kursu , Mandala Dansı Kursu , Çocuk Dans Kursu , Hip Hop Kursu , Tango Kursu , Oyun Havası Kursu , Cha Cha Kursu , Halk Oyunları Kursu , Düğün Dansı Kursu , Mambo Kursu , Horon Kursu , Free Style Kursu , Roman Kursu , Kafkas Kursu , Street Jazz Kursu , Sirtaki Kursu , Samba Kursu , Vals Kursu , Capoeira Kursu , Rumba Kursu , Dans Özel Ders

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Latino Dans Stüdyosu, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 21.03.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 1480 kurs verenden 426 . sıradadır. Başta Rock N Roll olmak üzere 38 farklı kurs vermektedir. Latino Dans Stüdyosu, 55 gelen talepten 14 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Latino Dans Stüdyosu 2000 yılında kurularak dansseverlere hizmet vermeye başlamıştır. Branşlarında uzman, profesyonel eğitmen kadrosunun yanında, dans severlerin bütün ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış iç mekanı ile kurulduğu yıldan itibaren Ankara'nın en büyük ve en canlı stüdyosu olmuştur...

Dans insanlık tarihinin en eski etkinliklerinden biridir. Dans etmenin ve öğrenmenin yaşı, ırkı, fiziksel özellikleri, cinsiyeti yoktur. İstediğiniz yaşta istediğiniz dans kursuna başlayabilirsiniz.
Tek yapmanız gereken hangisini sevdiğinize karar vermek. Sevdiğiniz müzik türlerini ya da seyrettiğiniz bir dansı referans alabilirsiniz ve istediğiniz danstan/danslardan başlayabilirsiniz.
Yine de kararsız kaldıysanız eğitmenlerimizden yardım alabilirsiniz.
Hayatınıza renk katmak ve gittiğiniz yerlerde dans etmek için sosyal dans derslerimize katılabileceğiniz gibi belli bir amaca yönelik(düğün, nişan, kına gecesi, gösteri) dersler de alabilirsiniz.
Bugüne kadar 3 yaş bale öğrencimizden, 65 yaşına kadar öğrencilerimiz hem sosyal sınıflarımızda hem de gösteri/teknik sınıflarımızda oldular.
Tanışmak ve karar vermenize yardım etmek için sizi de bekliyoruz.
www.latinodans.com


Verilen Kursların Ayrıntıları
Tango, Buenos Aires, Arjantin ve Montevideo, Uruguay kökenli bir dans ve müzik türüdür. Dansla beraber gelişen müzik tarzı da aynı adla anılmaktadır.
İlk yılların tangosu “tango criollo” veya “basit tango” olarak bilinmekle beraber, günümüzde Amerikan ve uluslararası tango stilleri, Fin tangosu, Çin tangosu gibi çeşitli türler gelişmiştir. Ancak orijinal tango, doğduğu toprakların adıyla, “Arjantin tangosu” olarak anılmaktadır. Tangonun dramatik duygusu, dans sırasında çok zengin doğaçlama fırsatları yaratması, dansın özünde aşk ve melankoli tutkusunun yatmasından ileri gelmektedir.
Tango müziğinin temel çalgısı Alman icadı olan fakat ismini Arjantin Tango’su ile duyuran akordeonun akrabası bandoneon’dur.

Yorumlar