Ankara Çankaya Latino Dans Stüdyosu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Latino Dans Stüdyosu

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Locking Kursu , Mandala Dansı Kursu , Oyun Havası Kursu , Pachanga Kursu , Popping Kursu , Sportif Latin Dansı Kursu , Bale Kursu , Tango Kursu , Modern Dans Kursu , Salsa Kursu , Hip Hop Kursu , Oryantal Kursu , Horon Kursu , Sirtaki Kursu , Zeybek Kursu , Düğün Dansı Kursu , Roman Kursu , Vals Kursu , Bachata Kursu , Swing Kursu , Çocuk Dans Kursu , Halk Oyunları Kursu , Capoeira Kursu , Cha Cha Kursu , Jive Kursu , Rock N Roll Kursu , Merenge Kursu , Kafkas Kursu , Rueda Kursu , Zumba Kursu , Samba Kursu , Rumba Kursu , Kizomba Kursu , Mambo Kursu , Street Jazz Kursu , Free Style Kursu , Arjantin Tango Kursu , Dans Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Latino Dans Stüdyosu, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 21.03.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2976 kurs/özel ders verenden 164 . sıradadır. Başta Rock N Roll olmak üzere 38 farklı kurs/özel ders vermektedir. Latino Dans Stüdyosu, 175 gelen talepten 14 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Latino Dans Stüdyosu 2000 yılında kurularak dansseverlere hizmet vermeye başlamıştır. Branşlarında uzman, profesyonel eğitmen kadrosunun yanında, dans severlerin bütün ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış iç mekanı ile kurulduğu yıldan itibaren Ankara'nın en büyük ve en canlı stüdyosu olmuştur...

Dans insanlık tarihinin en eski etkinliklerinden biridir. Dans etmenin ve öğrenmenin yaşı, ırkı, fiziksel özellikleri, cinsiyeti yoktur. İstediğiniz yaşta istediğiniz dans kursuna başlayabilirsiniz.
Tek yapmanız gereken hangisini sevdiğinize karar vermek. Sevdiğiniz müzik türlerini ya da seyrettiğiniz bir dansı referans alabilirsiniz ve istediğiniz danstan/danslardan başlayabilirsiniz.
Yine de kararsız kaldıysanız eğitmenlerimizden yardım alabilirsiniz.
Hayatınıza renk katmak ve gittiğiniz yerlerde dans etmek için sosyal dans derslerimize katılabileceğiniz gibi belli bir amaca yönelik(düğün, nişan, kına gecesi, gösteri) dersler de alabilirsiniz.
Bugüne kadar 3 yaş bale öğrencimizden, 65 yaşına kadar öğrencilerimiz hem sosyal sınıflarımızda hem de gösteri/teknik sınıflarımızda oldular.
Tanışmak ve karar vermenize yardım etmek için sizi de bekliyoruz.
www.latinodans.comVerilen Kursların Ayrıntıları
Tango, Buenos Aires, Arjantin ve Montevideo, Uruguay kökenli bir dans ve müzik türüdür. Dansla beraber gelişen müzik tarzı da aynı adla anılmaktadır.
İlk yılların tangosu “tango criollo” veya “basit tango” olarak bilinmekle beraber, günümüzde Amerikan ve uluslararası tango stilleri, Fin tangosu, Çin tangosu gibi çeşitli türler gelişmiştir. Ancak orijinal tango, doğduğu toprakların adıyla, “Arjantin tangosu” olarak anılmaktadır. Tangonun dramatik duygusu, dans sırasında çok zengin doğaçlama fırsatları yaratması, dansın özünde aşk ve melankoli tutkusunun yatmasından ileri gelmektedir.
Tango müziğinin temel çalgısı Alman icadı olan fakat ismini Arjantin Tango’su ile duyuran akordeonun akrabası bandoneon’dur.