Ankara Çankaya Mavi Sanat Merkezi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mavi Sanat merkezi

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Yoga Kursu , Resim Kursu , Drama Kursu , Bale Kursu , Modern Dans Kursu , Zumba Kursu , Piyano Özel Ders , Orff Kursu , Bateri Kursu , Bağlama Kursu , Keman Kursu , Gitar Kursu , Piyano Kursu , Klarnet Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mavi Sanat merkezi, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 16.03.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2971 kurs/özel ders verenden 1764 . sıradadır. Başta Piyano olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mavi Sanat merkezi, 505 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Kurumumuzda enstrüman (piyano,gitar,keman,bateri,bağlama,klarnet) eğitimlerleri verilmektedir.bunlara ek olarak bale,orff,resim,drama,modern dans,yoga ve zumba dersleri verilmektedir.


Yoga Nedir?

Ruhu ve bedeni birtakım yöntemlerle eğiterek bu yolla bedene ve ruhsal yaşama egemen olmayı amaçlayan Hint felsefe sistemidir.

Resim Nedir?

Resim, herhangi bir yüzey üzerine çizgi ve renklerle yapılan, günümüzde kavramsal bir boyutta ele alınması açısından hemen her tür malzemenin kullanılabildiği bir anlatım tekniğidir. Resim yapma sanatıyla meşgül kişiler, ressam olarak adlandırılırlar.