Ankara Çankaya Maviada Yüzme Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

MAVİADA YÜZME KURSU

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Yüzme Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
MAVİADA YÜZME KURSU, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 20.03.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 1744 kurs verenden 136 . sıradadır. Başta Yüzme olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. MAVİADA YÜZME KURSU, 138 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
YÜZME KURSU, DALIŞ, CAN KURTARMA, AQUA GYM

Yüzme Derslerimizi; bir antrenörün sadece size eğitim vermesi şeklinde yapılmaktadır. Yetişkinlere veya çocuklara 5 yaşından itibaren herkese eğitim verilmektedir. Ders saatlerimiz oldukça esnek olup, sizin ve bizim uygun olduğumuz zamanlarda önceden planlayarak yapmaktayız.
Yüzme Derslerimizi; bir antrenörün sadece size eğitim vermesi şeklinde yapılmaktadır. Yetişkinlere veya çocuklara 5 yaşından itibaren herkese eğitim verilmektedir. Ders saatlerimiz oldukça esnek olup, sizin ve bizim uygun olduğumuz zamanlarda önceden planlayarak yapmaktayız. 08-00 – 21-30 saatleri arasında olabilir. Diğer tüm ayrıntıları daha detaylı şekilde aşağıda bulabilirsiniz.

Yüzme Derslerimizi;
1- Anadolu DownTown Hotels ***** Ankara - Söğütözü ( Armada Alışveriş merkezi hemen arkasında)
2- Ankara Atlı Otel **** - Yıldız (Çankaya yıldızda Turan Güneş Bulvarı üzeri Emniyet Karşısında )
3- Meyra Palas Oteli ***** Çukurambar (Özel 100. Yıl Hastanesi Karşısı - Taurus Avm yakını 250m)
4- Hotel Monec ***** Oran (Japon vakfı karşısı) Çankaya
5- Maviada Spor Kompleksi Turkkonut Çayyolu (Maviada kendi tesisidir)
6- Park Inn By Radisson Hotel ***** Yıldız Çankaya'da (Turan Güneş bulv. Yıldız Kule 50m altında)
kapalı yüzme havuzlarında vermekteyiz.

  * Yüzme dersine başlamadan önce mutlaka ofisimize kimliğinizle gelip kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemi yapılmadan ders ayarlanması yapılmamaktadır.  

  Ofisimiz Otel  içerinde DEĞİLDİR. Adresimiz ve krokisi aşağıdadır.

* Kayıt olmadan ders saati ayarlaması yapılmamaktadır.  
* Bayan hocamız bulunmaktadır.  Ancak  havuzlarımız bayan erkek karışık kullanabilmektedir. Herhangi bir bayan saati uygulamamız yoktur.  Ancak eğitim verdiğimiz tesisler oldukça nezih ve sakindir.
* Ofis (ders kayıt yeri ) ile havuz ayrı ayrı yerlerdedir.  
* Mağazamızdan kayıt olurken uygun fiyata şort, gözlük, bone vb. ihtiyacınız olan tüm malzemeleri temin edebilirsiniz. Sizlerin yüz yapısına ve sizlerin dersler sırasında rahat edebileceğiniz ürünler verilmektedir.
* Eğitmenlerimizin konusunda uzman belgeli ve Maviada eğitmen eğiticileri tarafından eğitilmişlerdir. Ayrıca tüm hocalarımız yüzme öğretiminde, müsterilerimiz için en iyi olan "Mavida Programına" göre eğitim vermektedirler.
* Maviada olarak kaliteli, bilimsel metodlara uygun eğitim verilir. Ancak, "Herhangi bir öğretim garantisi vermemekteyiz"


Verilen Kursların Ayrıntıları
YÜZME KURSU

Yorumlar