Ankara Çankaya Hasan Korkut İsmihan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Hasan Korkut İsmihan

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: 3D Studio Max Kursu , After Effects Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Hasan Korkut İsmihan, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 23.05.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2984 kurs/özel ders verenden 426 . sıradadır. Başta After Effects olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Hasan Korkut İsmihan, 24 gelen talepten 9 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
10 yıldır mobilya,  görsel ve mimari tasarım, endüstriyel tasarım vb. branşlarda "3 yılı staj olmakla birlikte 5 yıl eğitim ve iş hayatı" kendımı geliştirdim.
Sektörde kullanılabilen gerekli bütün tasarım programlarını kullanmakta "3ds max, Autocad, photoshop, illustrator"ve arzu edilebilecek her türlü talepleri en iyi şekilde gerçekleştirmekteyim. Bugüne kadar dış müsterilere hazırlamış olduğum mimari, mobilya, endüstriyel vb. tasarım ve dizayn çalışmalarım ek de mevcuttur.
Çizim konusunda eğitim verecek düzeye sahibim. İşimde titiz ve profesyonel çalışmaya özen gösteriyorum. Verilen işi program ölçüleri dahilinde en iyi şekilde ortaya çıkarabilirim eğer böyle bir ihtiyacınız var ise sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım.
Görüşmek dileğiyle bol kazançlı günler dilerim.

Fotoğraflar
mittwoch mittwoch mittwoch mittwoch mittwoch mittwoch mittwoch mittwoch mittwoch mittwoch

3D Studio Max Nedir?

3Ds Max, Autodesk firması tarafından geliştirilen (ve hala geliştirilmekte olan)  dünyanın en popüler ve en çok kullanılan 3D modelleme ve animasyon programıdır. Tam adı “3D Studio Max” olarak literatürde geçmektedir.

Hayal Gücünüzün sınırlarını zorlayan tasarımları hayata geçirmeniz için sonsuz  imkanlar sağlayan,  geleceğin tasarımcılarının programı 3ds Max’tir. Gelişmiş eklenti desteği, güçlü modelleme kabiliyeti ve nispeten kolay kullanımı ile 3 boyutlu modelleme yazılımları arasında en yaygın kullanıma sahip uygulamalardan birisi olup, bir çok hazır modeli, dersleri, eklentileri bulunan ve internet üzerinde bir çok dökümana sahip bir programlardan birisidir. 3ds max ile sınır tanımaz hayalgücünüzü sanal ortama taşıyabilir ve biraz sabırla gelecekte iyibir iş ve kazanç sahibi olabilirsiniz.

After Effects Nedir?

After Effects, benzer bir çok tasarım ve prodüksiyon yazılımına sahip Adobe firmasının yayınladığı video kompozisyon ve post-prodüksiyon programıdır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
3D Max Mimari Kursu Mimari çizim tasarım ve animasyonu öğrenmek için, Sadece tasarlamaktan ziyade Proje temelli eğitim tekniğimizle öğreneceğinize emin olabilirsiniz. 3D Studio Max  Programramının gelişmiş özellikleriyle Eğitimde kaliteyi Göreceksiniz.

-3DS Max e Giriş
-3DS Max de Nesneler
-3DS Max Modifier Menüsü
-3DS Max Poly Modelleme
-3DS Max Kaplamalar
-3DS Max Render
-3DS Max V-Ray Eğitim
-3DS Max Animasyon