Ücretsiz Teklif Al

monopol eğitim kurumları

Kurs Yeri : ÇANKAYA, ANKARA


Detaylar

Verdiği Kurslar

KPSS kursu , İdari Hakimlik kursu , Adli Hakimlik kursu

Değerlendirme 0 Yorum
Hakkımızda:

Monopol Eğitim Kurumları Adli ve İdari Yargı Hakimliği, Kpss A grubu, Genel Yetenek-Genel Kültür alanında eğitimler vermektedir.


Kurs Detayı

Monopol Eğitim Kurumları 2010 yılından bu yana alanında uzman hoca kadrosu ile Kpss A grubu ve Genel Yetenek-Genel Kültür alanında eğitim vermektedir. Sektörde lider pozisyon da bulunan kurumumuz öğrencilerine sağlamış olduğu olanaklar sayesinde - Yayınlar, Ders Programları ve Hoca Kadrosu - yüksek kazandırma oranları ile bir çok öğrencisinin mesleğe adım atmasına vesile olmuştur.
Monopol Eğitim Kurumları 2010 yılından bu yana alanında uzman hoca kadrosu ile Adli Yargı Hakim Adaylığı Kurs eğitimleri vermektedir. Sektörde lider pozisyon da bulunan kurumumuz öğrencilerine sağlamış olduğu olanaklar sayesinde - Yayınlar, Ders Programları ve Hoca Kadrosu - yüksek kazandırma oranları ile bir çok öğrencisinin mesleğe adım atmasına vesile olmuştur.
Monopol Eğitim Kurumları 2010 yılından bu yana alanında uzman hoca kadrosu ile Adli Yargı Hakim ve Savcı Adaylığı Kurs eğitimleri vermektedir. Sektörde lider pozisyon da bulunan kurumumuz öğrencilerine sağlamış olduğu olanaklar sayesinde - Yayınlar, Ders Programları ve Hoca Kadrosu - yüksek kazandırma oranları ile bir çok öğrencisinin mesleğe adım atmasına vesile olmuştur.