Ankara Çankaya Murat Syuslyu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Murat Syuslyu

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Rusça Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Murat Syuslyu, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 19.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2349 kurs/özel ders verenden 733 . sıradadır. Başta Rusça olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Murat Syuslyu, 61 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhabalar, İsmim Murat-Arthur. Rus vatandaiıyım ve ana dilim Rusça'dır. Bunun yanı sıra lisansımı Rus dili ve Edebiyatı alanında tamamladım. Ayrıca ''Rusça Öğretmenlik'' yeterlik sertifikası sahibiyim. 2008 yılından beri Rusça öğretmenliği yapıyorum. Grup derslerinin yanı sıra özel dersler konusunda tecrübeliyim. İlk dersten itibaren alfabeyi öğrenip, hızlı bir şekilde okumayı öğrenebilirsiniz. A1 seviyesinde (Temel Seviye) -C2 seviyesinin(Akıcı düzey) sonuna kadar ilerleyebiliriz. 120 saat içinde kendinizi ifade edebilecek duruma gelebileceksınız. A1 seviyesinde 800 kelime öğrenmiş olacaksınız. A2 seviyesindeyse 1800 kelimeye kadar çıkacaksınız. B1 seviyesinde daha çok gramer konularıyla birliktekonuşmanızı profesyonelleştirebileceksinizVerilen Kursların Ayrıntıları
Merhabalar, Rusya Federasyonu Vatandaşıyım, 2008 yılından beri bu alanda tecrübem olup ta Rusça Öğretmeniyim. Rusça Özel Ders veriyorum. 1 dersten beri hızlı okumayi ve alfabeyi öğrenecekseniz. A1'den(Temel Seviyesi) başlayip B1(Orta Seviyesi) seviyesine kadar ilerleyebiliriz. 120 saat içinde kendinizi ifade edebilecek veya kendinizi anlatabilecek haline gelirsiniz. A1 seviyesinde 800 kelime öğrenmiş olacaksınız, A2 de ise + 1000 kelime. B1 de ise daha çok ağırılıklı Rusça grameriyi görüp tamamen konuşmanız ilerlemiş olacak.