Ankara Çankaya Netacademy School Of English

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Netacademy School Of English

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bil. Muhasebe Kursu , Autocad Kursu , 3D Studio Max Kursu , Bil. İşletmenliği Kursu , Delphi Kursu , Temel Bilgisayar Kursu , Bil. Programcılığı Kursu , On Parmak Kursu , Word Kursu , Excel Kursu , Photoshop Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Dış Ticaret Kursu , TOEFL Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Netacademy School Of English, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 12.04.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2974 kurs/özel ders verenden 183 . sıradadır. Başta Yabancı Dil olmak üzere 16 farklı kurs/özel ders vermektedir. Netacademy School Of English, 446 gelen talepten 13 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
NETACADEMY Schools of English "Callan Method" farkı ile zamanın en önemli değer olduğu noktasından hareket ederek dil eğitimine farklı bir boyut getirmiştir.
         NETACADEMY Schools of English, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Kanununa bağlı olarak faaliyet göstermektedir. MEB sertifikalı eğitim programları ile hizmet vermektedir.
         NETACADEMY Schools of English;
              1999 yılında başlayan eğitim tecrübesi,
              10 kişilik sınıflar,
              Alanlarında uzman eğiticiler,
              Uygulamalı eğitimler,
              Ders dışında etüd imkanı,
              Callan Method ile eğitim farkı,
              MEB onaylı Sertifika,
              Toefl  iBT Test Merkezi,
              Öz-Kur-Der Üyeliği.
         Sektördeki değişimi izleyip öncü rol oynayarak teknolojinin sağladığı değişime dinamik yapısı ile cevap veren,  MEB'in belirlediği standartlarla birlikte gelişen teknolojinin son sistem bilgisayarlarıyla donatılan, NETACADEMY Schools of English markası ile uyguladığı Callan Method farkı ile İngilizceyi en kısa ve en hızlı biçimde öğretmeyi amaçlayıp, bugüne kadar bilinen tüm öğretim yöntemleri içerisinde dil eğitimine yeni bir boyut getirerek, normal zamanın çeyreğinde İngilizce öğreten eğitim alanında kaliteli ve güvenilir bir marka olmak NETACADEMY nin her zaman temel hedefi olmuştur. Bugüne kadar eğitim verdiğimiz öğrencilerimiz, NETACADEMY nin en önemli referanslarıdır.Verilen Kursların Ayrıntıları
Netacademy Schools of English İngilizce eğitiminde zamanın en önemli değer olduğunu bilerek Callan Method ile farklı bir eğitim sistemini sunar. Netacademy Schools of English olarak uyguladığımız Callan Method, İngilizceyi en kısa ve en hızlı biçimde öğretmeyi amaçlayıp, bugüne kadar bilinen tüm öğretim yöntemleri içerisinde İngilizce eğitimine yeni bir boyut getirerek, normal zamanın çeyreğinde İngilizce ogretir.