Bu kursu paylaş
0 Yorum

Netacademy School Of English

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bil. Muhasebe Kursu , 3D Studio Max Kursu , Delphi Kursu , On Parmak Kursu , Photoshop Kursu , Bil. Programcılığı Kursu , Autocad Kursu , Excel Kursu , Bil. İşletmenliği Kursu , Temel Bilgisayar Kursu , Word Kursu , Yabancı Dil Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Dış Ticaret Kursu , TOEFL Kursu , YDS Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Netacademy School Of English, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 12.04.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 1528 kurs verenden 633 . sıradadır. Başta Yabancı Dil olmak üzere 16 farklı kurs vermektedir. Netacademy School Of English, 127 gelen talepten 13 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
NETACADEMY Schools of English "Callan Method" farkı ile zamanın en önemli değer olduğu noktasından hareket ederek dil eğitimine farklı bir boyut getirmiştir.
         NETACADEMY Schools of English, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Kanununa bağlı olarak faaliyet göstermektedir. MEB sertifikalı eğitim programları ile hizmet vermektedir.
         NETACADEMY Schools of English;
              1999 yılında başlayan eğitim tecrübesi,
              10 kişilik sınıflar,
              Alanlarında uzman eğiticiler,
              Uygulamalı eğitimler,
              Ders dışında etüd imkanı,
              Callan Method ile eğitim farkı,
              MEB onaylı Sertifika,
              Toefl  iBT Test Merkezi,
              Öz-Kur-Der Üyeliği.
         Sektördeki değişimi izleyip öncü rol oynayarak teknolojinin sağladığı değişime dinamik yapısı ile cevap veren,  MEB'in belirlediği standartlarla birlikte gelişen teknolojinin son sistem bilgisayarlarıyla donatılan, NETACADEMY Schools of English markası ile uyguladığı Callan Method farkı ile İngilizceyi en kısa ve en hızlı biçimde öğretmeyi amaçlayıp, bugüne kadar bilinen tüm öğretim yöntemleri içerisinde dil eğitimine yeni bir boyut getirerek, normal zamanın çeyreğinde İngilizce öğreten eğitim alanında kaliteli ve güvenilir bir marka olmak NETACADEMY nin her zaman temel hedefi olmuştur. Bugüne kadar eğitim verdiğimiz öğrencilerimiz, NETACADEMY nin en önemli referanslarıdır.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Netacademy Schools of English İngilizce eğitiminde zamanın en önemli değer olduğunu bilerek Callan Method ile farklı bir eğitim sistemini sunar. Netacademy Schools of English olarak uyguladığımız Callan Method, İngilizceyi en kısa ve en hızlı biçimde öğretmeyi amaçlayıp, bugüne kadar bilinen tüm öğretim yöntemleri içerisinde İngilizce eğitimine yeni bir boyut getirerek, normal zamanın çeyreğinde İngilizce ogretir.

Yorumlar