Ankara Çankaya Akça Spor Kulübü

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Akça Spor Kulübü

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Wing Tsun Kursu , Kung Fu Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Akça Spor Kulübü, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 06.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2407 kurs/özel ders verenden 21 . sıradadır. Başta Wing Tsun olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Akça Spor Kulübü, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Sifu Ömer Akça cwto bünyesinde 15 yıldır wing chun (tsun) yapmaktayım.  Eğitmenlik yapıyorum.  Eğitimlerime sigung Hasan Cifci ve Dai-Sifu Erdal Karaal ile devam etmekteyim. Ankara Çankaya Yıldız'da Akça Spor Kulübü wingtsun kungfu okulu salonunda eğitimlerimize devam ediyoruz.  Grup ve özel derslerimiz mevcuttur. Ücretsiz deneme derslerimize katılabilirsiniz.

Fotoğraflar
Akça Spor Kulübü Akça Spor Kulübü Akça Spor Kulübü

Wing Tsun Nedir?

Wing Tsun, içinde gerçek dövüş teknikleri barındıran komple bir sistemdir. Wing Tsun'da amaç karşıdaki kişiyi en kısa sürede etkisiz hale getirebilmektir. En az zararı alıp en fazla zararı vererek kendimizi savunmak hedeflenir. Wing Tsun 3 boyutlu, 4 prensipli ve 5 mesafeli bir dövüştür.

Kung Fu Nedir?

Shaolin Kung Fu. ... Shaolin Kung-Fu bir yaşam biçimidir,bir mücadele sanatıdır, özgüvendir, kendini tanıyıp sevmek ve tüm canlıları da sevmektir. Başarılı olunduğunda insanoğlunun standart kalıpların dışına çıkarak bilinmeyen sırları keşfetmesi, inanılmaz olanın gerçekleşmesi demektir.
Verilen Kursların Ayrıntıları