Ankara Çankaya Orçun Oltulu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Orçun Oltulu

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Veri Analizi Kursu , Basketbol Kursu , Excel Kursu , SPSS Kursu , İstatistik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Orçun Oltulu, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 25.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2906 kurs/özel ders verenden 1059 . sıradadır. Başta İstatistik olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Orçun Oltulu, 85 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
odtü 3.sınıf öğrencisiyim. istatistik özel dersleri veriyorum.
soru çözümü, ödev yardımı, proje yardımı yapıyorum.
extra olarak;
R,SAS,SPSS,EXCEL gibi programlar için özel ders veriyorum.


Veri Analizi Nedir?

Etkileşim analizi ya da transaksiyonel analiz, Eric Berne tarafından geliştirilmiştir. Kişilerin karar alırken, kendilerinde var olan inançlarından hareket ettikleri fikri üzerine kurulmuştur. Kişiler arasındaki sorunlar, kişilerden birinin inançlarının artık mantıklı olmaması ve arzu edilmeyen sonuçlara neden ola- cağının gözükmesi halinde ortaya çıkmaktadır. Bu mantık dışı inançları belirlemek, "değişim" için gerekli olan bir manivela dayanağı gibidir. Çünkü "kararlılık" için, yeni bir denge kurulması zorunludur.

Basketbol Nedir?

Basketbol, elle idare edilen bir topla oynanan popüler bir takım oyunu ve spor dalı. Profesyonel basketbolda beşer kişilik iki takım, yerden yüksekliği 3,05 metre olan ve pota adı verilen, yere paralel konumdaki bir çemberden topu geçirerek, rakibinden daha fazla sayı yapmak suretiyle, on ikişer, onar veya sekizer dakikalık dört periyottan oluşan maçı kazanmaya çalışır.
Verilen Kursların Ayrıntıları