Ankara Çankaya Şampiyon Meslek Kursları

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Şampiyon Meslek Kursları

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlk Yardım Kursu , İşaret Dili Kursu , Dış Ticaret Kursu , İnşaat Elemanı Kursu , Kalorifer Ateşçiliği Kursu , Site Yöneticiliği Kursu , Tehlikeli İşler Kursu , Emlakçılık Kursu , Kaynakçılık Kursu , Sigortacılık Kursu , Girişimcilik Kursu , Tıbbi Sekreterlik Kursu , Çocuk Gelişimi Kursu , Hasta Kabul Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Şampiyon Meslek Kursları, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 17.04.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2971 kurs/özel ders verenden 357 . sıradadır. Başta Çocuk Gelişimi olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Şampiyon Meslek Kursları, 165 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
1976 yılından bu yana…
Şampiyon Eğitim Kurumu özel öğretim kurumu olarak eğitim faaliyetine 1976 yılında Ankara’da başlamıştır.

Hızlı yazma ve steno eğitimlerinde ulusal ve uluslararası düzeyde yapılan yarışmalarda Şampiyon Kurslarında eğitim almış ya da mezun olmuş pek çok kursiyer Türkiye birincilikleri almışlardır.

Daha sonraki dönemlerde ise muhasebe alnında nitelikli muhasebeciler yetiştirilmiş, hemen her firmanın çalışanları Şampiyon kurslarından muhasebe eğitimi almıştır. Muhasebe eğitimlerinin yanında ve sekreterlik eğitimleri ile yoğun bir şekilde büro çalışanları yetiştirilmiştir.

Ülkemize bilgisayarın girmesi ile birlikte Ankara’da ilk bilgisayar eğitimini vermeye başlayan kurum Şampiyon eğitim kurumu olmuştur. Bu şekilde hem operatörlük hem de programcılık eğitimleri ile binlerce insana bilgisayar eğitimi verilmiştir.

2008 yılından sonra daha farklı eğitimlere yönelerek piyasa ihtiyaçları doğrultusunda eğitim faaliyetlerini genişleterek faaliyetlerini sürdürmüştür.

Şampiyon; Bu güne kadar mezun ettiği on binlerce kursiyeri hem meslek sahibi hem de iş sahibi yapmış eğitimin kalitesinden hiç bir zaman ödün vermeyen ve bu şekilde faaliyetini sürdürme kararlılığı olan bir  kuruluştur.

Fotoğraflar
Şampiyon Meslek Kursları


Verilen Kursların Ayrıntıları
Sağlık bakanlığı onaylı ilkyardım kurslarımız 2 günlük eğitim sonunda yapılan sınav ile verilmektedir.
Temel işaret dili kursu 7 haftalık bir sürede verilmektedir.
İnşaat elemanı olarak her meslekte 3 haftalık bir sürede ustalık mesleki eğitim belgesi verilmektedir.
Kalörifer ateşçiliği kursu 3 haftalık olup bu süre sonunda MEB onaylı belge verilmektedir.
Apartman ve Site yöneticiliği yapmak isteyen kişiler için açılan kurs programı 3-6 haftalık sürede yapılmaktadır. Kurs sonunda MEB onaylı belge verilmektedir.
Tehlikeli işlerde çalışanlar için 3 haftalık süre sonunda MEB onaylı belge verilmektedir.
4 haftada Emlakçılık belgesi verilmektedir.
Kaynakçılık kursu 3 haftalık süre sonunda MEB onaylı belge verilmektedir.
Tıp sekreterliği kursu Hasta Kabul kursu adı altında yapılan bir kurstur. Süresi 2,5 ay olup kurs sonunda MEB onaylı belge verilmektedir.
Şampiyon 42 yıllık mesleki eğitim kurumudur.
Hasta Kabul kursu ve Meddata kursu 3 aylık süre sonuda iki sertifika olarak verilmektedir.