Ankara Çankaya Seda Budak

Bu kursu paylaş
0 Yorum

SEDA BUDAK

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Tarih Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders , Ortaokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , Sosyal Bilgiler Özel Ders , Türkçe Özel Ders , Okuma Yazma Kursu , Sosyal Bilgiler Kursu , Türkçe Kursu , Felsefe Kursu , Tarih Kursu , TYT Türkçe Kursu , TYT Felsefe Kursu , TYT Din Kültürü ve Ahlah Bilgisi Kursu , AYT Tarih Kursu , AYT Felsefe Grubu Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
SEDA BUDAK, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 08.01.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2346 kurs/özel ders verenden 887 . sıradadır. Başta Okuma Yazma olmak üzere 22 farklı kurs/özel ders vermektedir. SEDA BUDAK, 3 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Felsefe  öğretmeniyim, aynı zamanda işletme mezunuyum . Doğru ve etkili bir öğretim tekniğiyle hızlı bir öğretim gerçekleşir. Ne kadar çok bilgi bilinse de bilgimiz karşımızdaki  kişiye  aktarabildiğimiz kadardır.