Ankara Çankaya Seliz Sevimli

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Seliz Sevimli

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Hızlı Okuma Kursu , Eğitim Danışmanlığı Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Seliz Sevimli, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 15.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2973 kurs/özel ders verenden 115 . sıradadır. Başta Hızlı Okuma olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Seliz Sevimli, 86 gelen talepten 21 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba. Anlayarak HIZLI OKUMA için doğru yerdesiniz. Sınav süresi problemini ortadan kaldırmak, motivasyon ve dikkat eksikliğine yardımcı olmak için HIZLI OKUMA dersini tercih edebilirsiniz. Psikolojik danışmandan Eğitim DANIŞMANLIĞI (sınav kaygısı,stres,zaman yönetimi,motivasyon eksikliği,dikkat eksikliği,ders çalışma programı,ders takibi) dersimize dahildir.

Fotoğraflar

Hızlı Okuma Nedir?

Hızlı okuma, adından da anlaşıldığı gibi, normalden daha kısa sürede daha çok şey okuyabilmek, daha iyi anlamak amacıyla yapılan bir okuma tekniğidir.

Eğitim Danışmanlığı Nedir?

Eğitim danışmanı, telefon aramaları ve yüz yüze görüşmeler ile eğitim kurumlarına öğrenci kazandıran kişidir. Özel eğitim kurumlarında görev alan eğitim danışmanları, hem kurumsal hem de bireysel görüşmeler yaparak potansiyel müşterilere kurum ve eğitim içeriği hakkında bilgi verirler.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Anlayarak HIZLI OKUMA dersinin size sundukları şu şekildedir: Sınav süresi problemini ortadan kaldırmak, kitap okuma alışkanlığı kazandırmak, motivasyon ve dikkat eksikliği yönünde faydalar sağlamak, hafıza teknikleri çalışmaları yapmak, disiplin ve sorumluluk duygusu aşılamak. Dersimiz 20 saat olmak üzere 5 hafta sürmektedir. Öğrencinin gelişimine bağlı olarak ders süresi uzatılabilir. Öğrencinin ve velinin istekleri doğrultusunda EĞİTİM DANIŞMANLIĞI da yapılır.
Psikolojik Danışmandan Eğitim DANIŞMANLIĞI üzerine çalışmalar yapılır. Sınav kaygısı, yeni sınav sistemleri, ders çalışma teknikleri, motivasyon, zaman yönetimi, disiplin ve sorumluluk duygusu, aile ve akran ilişkileri, ders çalışma programı ve ders takibi üzerinde durulur.