Ankara Çankaya Seliz Sevimli

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Seliz Sevimli

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Hızlı Okuma Kursu , Eğitim Danışmanlığı Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Seliz Sevimli, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 15.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2171 kurs/özel ders verenden 115 . sıradadır. Başta Hızlı Okuma olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Seliz Sevimli, 28 gelen talepten 16 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba. Anlayarak HIZLI OKUMA için doğru yerdesiniz. Sınav süresi problemini ortadan kaldırmak, motivasyon ve dikkat eksikliğine yardımcı olmak için HIZLI OKUMA dersini tercih edebilirsiniz. Psikolojik danışmandan Eğitim DANIŞMANLIĞI (sınav kaygısı,stres,zaman yönetimi,motivasyon eksikliği,dikkat eksikliği,ders çalışma programı,ders takibi) dersimize dahildir.

Fotoğraflar

Verilen Kursların Ayrıntıları
Anlayarak HIZLI OKUMA dersinin size sundukları şu şekildedir: Sınav süresi problemini ortadan kaldırmak, kitap okuma alışkanlığı kazandırmak, motivasyon ve dikkat eksikliği yönünde faydalar sağlamak, hafıza teknikleri çalışmaları yapmak, disiplin ve sorumluluk duygusu aşılamak. Dersimiz 20 saat olmak üzere 5 hafta sürmektedir. Öğrencinin gelişimine bağlı olarak ders süresi uzatılabilir. Öğrencinin ve velinin istekleri doğrultusunda EĞİTİM DANIŞMANLIĞI da yapılır.
Psikolojik Danışmandan Eğitim DANIŞMANLIĞI üzerine çalışmalar yapılır. Sınav kaygısı, yeni sınav sistemleri, ders çalışma teknikleri, motivasyon, zaman yönetimi, disiplin ve sorumluluk duygusu, aile ve akran ilişkileri, ders çalışma programı ve ders takibi üzerinde durulur.