Ankara Çankaya Sem Müzik Aletleri Eğitim

Bu kursu paylaş
0 Yorum

SEM MÜZİK ALETLERİ EĞİTİM

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Piyano Özel Ders , Gitar Kursu , Piyano Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
SEM MÜZİK ALETLERİ EĞİTİM, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 23.03.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2975 kurs/özel ders verenden 1288 . sıradadır. Başta Piyano olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. SEM MÜZİK ALETLERİ EĞİTİM, 116 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
SEM Müzik Kursu

T.C.MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI SEM MÜZİK KURSU branşlarında akademik eğitim almış eğitmenlerden oluşan kadrosuyla, Müzik okullarına hazırlık ve hobi olarak müziğe gönül veren 7’den 70’e tüm müzikseverlere sadece müzik eğitimi veren bir kurumdur.

Sem Müzik Kursu, Konservatuar, Müzik Eğitim Fakülteleri ve Güzel Sanatlar Liseleri sınavlarına hazırladığı öğrencilerini Türkiye’nin seçkin müzik okullarına yerleştirerek ve her yıl artan sınav hazırlık öğrencileriyle, müzik bölümlerine hazırlık kurslarında ki başarısını perçinlemiştir.

Sem Müzik Kursu, müzik okullarına hazırlık öğrencilerinin yanı sıra, müziğe ilgi duyan herkese, enstrüman çalabilme, şarkı söyleyebilme, müzikal  teori-armoni  eğitimleriyle bir müzik okulunda verilebilecek her türlü eğitimi vermektedir.

Sem Müzik Kursu’nun amacı, öğrencilerimize Türk ve dünya müziğini en doğru şekilde öğretmek,  müzikal yeteneklerini en üst düzeye çıkartarak , sanatsal ve müzikal yozlaşmadan uzaklaştırmak, ülkemize sanatı seven ve sanatla uğraşan, bireyler yetiştirmektir.

Kursumuzda eğitim alan  öğrencilerimizin topluluk önünde eser seslendirebilme becerilerini geliştirmeleri için, her yıl Ankara’nın seçkin konser salonlarında konserler düzenlenmektedir.

Bu konserlerde bireysel öğrenci performanslarının yanı sıra öğrencilerimizden kurulu korolar,jazz-pop-rock orkestraları,Türk halk müziği ve klasik Türk müziği topluluklarıyla Türk ve Dünya müzikleri seslendirilmektedir.

Müziğe gönülveren herkesi Sem Müzik Kursumuza bekliyoruz…Verilen Kursların Ayrıntıları
Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı Sem Müzik Kursumuzda, tüm gitar branşlarında ( Klasik Gitar, Pop Gitar, Flamenko Gitar, Elektro Gitar, Bas Gitar, Perdesiz Gitar ) profesyonel eğitmenler tarafından grup ve özel gitar dersi eğitimleri verilmektedir. İletisim : 0 312 4199295 www.semmuzikkursu.com www.semmuzik.com
SEM Müzik Kursu wwwisemmuzik.com