Ankara Çankaya Sema Tekin

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sema Tekin

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Açıköğretim Kursu , KPSS Kursu , ALES Kursu , DGS Kursu , ÖMSS (ORTA ÖĞRETİM) Kursu , ÖMSS (LİSANS) Kursu , ÖABT Kursu , KPSS-A Kursu , KPSS-B Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sema Tekin, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 27.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2762 kurs/özel ders verenden 668 . sıradadır. Başta Açıköğretim olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sema Tekin, 191 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Gelişime açık, müfredata hakim, eğitim yeniliklerini yakından takip eden, öğrencilerle iyi iletişim kuran bir öğretmenim. Öğrencilerimle başarıyı şansa bırakmadan sistemli ve planlı bir şekilde çalışmalar yürütmekteyim. Başarıya beraber ulaşacağız.


Açıköğretim Nedir?

Açıköğretim kurslarında öğrencilerin eksik olduğu derslere yönelik verilen eğitimleri ve genel çalışma programlarını kapsamaktadır. Genel matematik, muhasebe, işletme, hukuk, iktisat, maliye, finans gibi pek çok dersi içinde barındıran bu kurslar uzun ve kısa dönem olarak ikiye ayrılmaktadır.

KPSS Nedir?

KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı), kamu kurumlarında görev alacak personeli belirlemek amacıyla yapılan bir dizi sınavın genel adıdır.