Ankara Çankaya Serhat Kızıl

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Serhat Kızıl

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: TYT Kursu , YKS Kursu , Biyoloji Kursu , Matematik Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Serhat Kızıl, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 07.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 1734 kurs verenden 600 . sıradadır. Başta YKS olmak üzere 4 farklı kurs vermektedir. Serhat Kızıl, 130 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Matematik, biyoloji özel ders

Biçimlerin, sayıların ve niceliklerin yapılarını, özelliklerini, aralarındaki bağıntıları tümden gelimli akıl yürütme yoluyla inceleyen ve aritmetik, geometri, cebir gibi dallara ayrılan bilim dalıdır. Matematik, yeni bilgilerin elde edilmesi, elde edilen bilgilerin açıklanması, denetlenmesi ve sonraki kuşaklara aktarılmasında yer ve zamana bağlı olmayan güvenilir bir araçtır. Eski Yunancada matesis kelimesi matematik kelimesinin köküdür ve ben bilirim anlamına gelmektedir. Daha sonradan sırasıyla bilim, bilgi ve öğrenme gibi anlamlara gelen máthema sözcüğünden türemiştir. Mathematikós öğrenmekten hoşlanan anlamına gelir.
Osmanlı Türkçesinde ise Riyaziye denilmiştir. Matematik sözcüğü Türkçeye Fransızca mathématique sözcüğünden gelmiştir. Matematik insanlık tarihinin en eski bilimlerinden biridir. Çok eskiden matematik, sayıların ve şekillerin ilmi olarak tanımlanırdı. Matematik de diğer bilim dalları gibi geçen zaman içinde büyük bir gelişme gösterdi; artık onu birkaç cümleyle tanımlamak mümkün değil.Verilen Kursların Ayrıntıları
Matematik,fizik, biyoloji ve kimya konusunda eksiğiniz kalmayacak
Hacettepe eczacılık da okuyorum
Ygs Matematik

Yorumlar