Bu kursu paylaş
0 Yorum

SULTAN ARSLAN BABAYİĞİT

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: SPK Kursu , SMMM Yeterlilik Kursu , SMMM Staj Kursu

Kurs Veren Hakkında
Firmamız Milli Eğitim Bakanlığı'ndan almış olduğu 20598 ruhsat numarası ile 07/12/1998 yılında eğitim ve öğretime başlamıştır.
Ankara da SMMM'lik sınavlarına hazırlık eğitimlerini ilk veren kurumdur. 2000 yılında Online Derslikle Online Eğitimin ilk öncülerinden olmuştur.

Fotoğraflar

Verilen Kursların Ayrıntıları
SPK Sınavlarına Hazırlık Kursu Düzey1 Kursu, Düzey2 Kursu, Gayrimenkul Değerleme Lisans Sınavlarına Hazırlık Kursu, Örgün eğitim ve Uzaktan Eğitim Bir arada www.aktifonline.net
SMMM Yeterlilik Kursu BİZ BU İŞİ BİLİYORUZ. SMMM YETERLİLİK Sınavında 1+1 KAZANAMAZSANIZ BİR SONRAKİ KURSUMUZA ÜCRETSİZ Katılıyorsunuz. SMMM Yeterlilik Sınavında %100 Başarılı Olabilmeniz İçin İşi Şansa Bırakmıyoruz. En İyi Eğitmenlerden Ders Almanızı Sağlıyoruz. SMMM Yeterlilik Sınavına Hazırlık Ders Kitaplarımızı Ücretsiz Sunuyoruz. Sınav Komisyonunun Soru Tarzına Uygun Eğitim Veriyoruz. Dersi Hem sınıfta, Hemde Evinizde Dinliyorsunuz. Sınıf içi Kamera Sistemlerimiz Siz Dersteyken Dersi Kaydediyor.Sınıf İçi Derslerin Videolarını Online Derslik Sistemimizle Evinizden, İşyerinizden de Dinleyebiliyorsunuz. Son Nokta SMMM Yeterlilik Sınavında 7/7 Başarılı Oluyorsunuz.
Firmamız Milli Eğitim Bakanlığı'ndan almış olduğu 20598 ruhsat numarası ile 07/12/1998 yılında eğitim ve öğretime başlamıştır. Ankara da SMMM'lik sınavlarına hazırlık eğitimlerini ilk veren kurumdur. 2000 yılında Online Derslikle Online Eğitimin ilk öncülerinden olmuştur.

Yorumlar