Ankara Çankaya Sultan Arslan Babayiğit

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sultan Arslan Babayiğit

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: SPK Kursu , SMMM Staj Kursu , SMMM Yeterlilik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sultan Arslan Babayiğit, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 17.04.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2695 kurs/özel ders verenden 614 . sıradadır. Başta SMMM Staj olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sultan Arslan Babayiğit, 29 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Firmamız Milli Eğitim Bakanlığı'ndan almış olduğu 20598 ruhsat numarası ile 07/12/1998 yılında eğitim ve öğretime başlamıştır.
Ankara da SMMM'lik sınavlarına hazırlık eğitimlerini ilk veren kurumdur. 2000 yılında Online Derslikle Online Eğitimin ilk öncülerinden olmuştur.

Fotoğraflar

SPK Nedir?

Sermaye Piyasası Kurulu (Kurul) sınavlarının genel amacı, sermaye piyasası alanında ihtisas personeli, yönetici, türev araçlar personeli, değerleme uzmanı, kredi derecelendirme uzmanı ve kurumsal yönetim derecelendirme uzmanı olarak çalışanların mesleki yeterliliklerini, bilgi ve tecrübelerini gösterir lisans belgesinin verilmesidir. Kurul tarafından düzenlenen lisanslama sınavları aksine bir karar alınmadıkça her yıl Ocak, Mayıs ve Eylül aylarında yapılmaktadır.

SMMM Staj Nedir?

Smmm, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir kelimelerinin baş harflerinden oluşmaktadır. Smmm; İşletmelerin ekonomik, mali ve hukuki durumları ile vergiye ilişkin işlemlerini muhasebe kurallarına, gerçeklere ve yasalara uygunluk açısından inceleyerek görüşünü ilgililere bildiren ve bu işleri bir işyerine bağlı olmaksızın yapan kişidir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
SPK Sınavlarına Hazırlık Kursu Düzey1 Kursu, Düzey2 Kursu, Gayrimenkul Değerleme Lisans Sınavlarına Hazırlık Kursu, Örgün eğitim ve Uzaktan Eğitim Bir arada www.aktifonline.net
Firmamız Milli Eğitim Bakanlığı'ndan almış olduğu 20598 ruhsat numarası ile 07/12/1998 yılında eğitim ve öğretime başlamıştır. Ankara da SMMM'lik sınavlarına hazırlık eğitimlerini ilk veren kurumdur. 2000 yılında Online Derslikle Online Eğitimin ilk öncülerinden olmuştur.
SMMM Yeterlilik Kursu BİZ BU İŞİ BİLİYORUZ. SMMM YETERLİLİK Sınavında 1+1 KAZANAMAZSANIZ BİR SONRAKİ KURSUMUZA ÜCRETSİZ Katılıyorsunuz. SMMM Yeterlilik Sınavında %100 Başarılı Olabilmeniz İçin İşi Şansa Bırakmıyoruz. En İyi Eğitmenlerden Ders Almanızı Sağlıyoruz. SMMM Yeterlilik Sınavına Hazırlık Ders Kitaplarımızı Ücretsiz Sunuyoruz. Sınav Komisyonunun Soru Tarzına Uygun Eğitim Veriyoruz. Dersi Hem sınıfta, Hemde Evinizde Dinliyorsunuz. Sınıf içi Kamera Sistemlerimiz Siz Dersteyken Dersi Kaydediyor.Sınıf İçi Derslerin Videolarını Online Derslik Sistemimizle Evinizden, İşyerinizden de Dinleyebiliyorsunuz. Son Nokta SMMM Yeterlilik Sınavında 7/7 Başarılı Oluyorsunuz.