Ankara Çankaya Sinem Yeşim Ucarı

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sinem Yeşim Ucarı

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Açıköğretim Kursu , KPSS Kursu , ALES Kursu , DGS Kursu , ÖMSS (ORTA ÖĞRETİM) Kursu , ÖMSS (LİSANS) Kursu , ÖABT Kursu , KPSS-A Kursu , KPSS-B Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sinem Yeşim Ucarı, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 15.01.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2758 kurs/özel ders verenden 1027 . sıradadır. Başta KPSS olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sinem Yeşim Ucarı, 116 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
TOBB üniversitesinde burslu okumaktayım. Biyomedikal mühendisliği 4. Sınıf öğrencisiyim. Matematik Fizik ve Kimya derslerini ilkokul 8. Sınıfa kadar , biyoloji dersini ise lise son sınıf seviyesinde verebilirim. İlkokul öğrencileri için ingilizce dersleride verebilirim. Çalışabileceğim saatler hafta içi 17.00 dan sonra ve hafta sonu 18.30 dan sonradır. Kafe kütüphane yada evde ders verebilirim. İstediğim ücret saatlik 50 tl dir.


Açıköğretim Nedir?

Açıköğretim kurslarında öğrencilerin eksik olduğu derslere yönelik verilen eğitimleri ve genel çalışma programlarını kapsamaktadır. Genel matematik, muhasebe, işletme, hukuk, iktisat, maliye, finans gibi pek çok dersi içinde barındıran bu kurslar uzun ve kısa dönem olarak ikiye ayrılmaktadır.

KPSS Nedir?

KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı), kamu kurumlarında görev alacak personeli belirlemek amacıyla yapılan bir dizi sınavın genel adıdır.