Ankara Çankaya Trio Dans

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Trio Dans

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Pilates Kursu , Yoga Kursu , Tango Kursu , Salsa Kursu , Oryantal Kursu , Çocuk Dans Kursu , Rock N Roll Kursu , Zumba Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Trio Dans, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 21.03.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2974 kurs/özel ders verenden 968 . sıradadır. Başta Rock N Roll olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Trio Dans, 89 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Yaptığımız işi ve Trio Dans’ ı çok seviyoruzzz.

3 yıl önce 3 kafadar olarak Antalya’ dan buralara bir hayali gerçekleştirmeye gelmiştik. Sonunda oldu da…Tam da istediğimiz gibi tüm dans severlere hizmet edebilecek, geniş, şirin, kaliteli, nezih ve akademimize gelen herkese aile hissi verebilecek bir yerdi yaratmak istediğimiz. Yaptığımız işi aşkla yapıyoruz. Bizim için hayat DANS ve hayatımıza inanılmaz renkler kattı. Biz istiyoruz ki sizler de hayatınızda bu ayrıcalığı yaşayın :)

Trio Dans Ve Sanat Akademisi

15 yıllık birikimimizle üyelerimize ve öğrencilerimize

kaliteli bir eğitim,

branşında uzman eğitmenler,

nezih bir dans stüdyosu ve pek tabi nezih bir sosyal ortam

sunuyoruz…

Dansı, müziği, eğlenmeyi seviyoruz.

Ve ulaşabildiğimiz, mümkün olan en fazla kişiye dansı sevdirmek istiyoruz. İnanıyoruz ki

bizim hayatlarımız değiştirdiği gibi sizlerin de hayatına güzel dokunuşlar yapacak.

Dans ve müzikle kalın

Biz herkesin dans edebileceğine ve buna ihtiyacı olduğuna inanıyoruz.
Hayatınızda kendinize küçük bir ara verin

Pişman olmayacaksınız

Yeteneğiniz olsun ya da olmasın !

Sizi dans ettirme sözü veriyoruz

Yeter ki eğitmenlerimizin size sunduğu programları doğru uygulayın

Siz bir adım atın, biz gerisini getirelim 🙂

6 yaştan den 80 yaşa dans eğtimi
Stüdyomuzu seviyoruz… Biz burada aile gibiyiz, bize katılın…

Ankara’ nın ulaşım konusunda en merkezi yerlerinden biri olan Tunalı Hilmi Caddesinde yer alan akademimiz toplamda 350 metrekarelik alanıyla Türkiye’nin önde gelen dans eğitim merkezlerindendir.

Aynı anda farklı branşlarda eğitim verilebilen 3 ayrı Stüdyomuz , dersinizi beklerken keyifle zaman geçirebileceğiniz kafe bölümümüz, bay ve bayan soyunma odalarımız ve studyolar ile kafe bölümünde bulunan 2 ayrı lavabo ve tuvalet bölümümüz ile hizmet vermekteyiz.

Sizlerin rahatı düşünülerek özel olarak tasarlanmış olan Dans Merkezimizde havalandırma, ısıtma sistemleri, güvenlik kameraları, özel alarm sistemi ve yangın alarmı tesisatları bulunmaktadır.Öğrencilerimizin büyük bir çoğunluğunun dersleri olamayan günlerdede gelerek zaman geçirdiği , bu keyifli ortama sizi de bekliyoruz.

Salonlarımız, Ankara dans salonlari arasında idda ediyoruz, en nezih ve en kaliteli salonlardandir…Verilen Kursların Ayrıntıları
Yaptığımız işi ve Trio Dans’ ı çok seviyoruzzz. 3 yıl önce 3 kafadar olarak Antalya’ dan buralara bir hayali gerçekleştirmeye gelmiştik. Sonunda oldu da…Tam da istediğimiz gibi tüm dans severlere hizmet edebilecek, geniş, şirin, kaliteli, nezih ve akademimize gelen herkese aile hissi verebilecek bir yerdi yaratmak istediğimiz. Yaptığımız işi aşkla yapıyoruz. Bizim için hayat DANS ve hayatımıza inanılmaz renkler kattı. Biz istiyoruz ki sizler de hayatınızda bu ayrıcalığı yaşayın :)