Ankara Çankaya Vizyon Kariyer Akademi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

VİZYON KARİYER AKADEMİ

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Beden Dili Kursu , Değişim Yönetimi Kursu , Görgü Kuralları Kursu , İnovasyon Kursu , Kariyer Koçluğu Kursu , Öfke Kontrolü Kursu , Özgüven Kursu , Satış Koçluğu Kursu , Siyaset Koçluğu Kursu , Stres Yönetimi Kursu , Süreç Yönetimi Kursu , Yönetici Koçluğu Kursu , Zaman Yönetimi Kursu , Motivasyon Kursu , Sosyal Gelişim Kursu , Eğiticinin Eğitimi Kursu , Kriz Yönetimi Kursu , Kurum İçi İletişim Teknikleri Eğitimi Kursu , Müşteri Memnuniyeti Kursu , Reklamcılık Kursu , Yönetici Asistanlığı Kursu , İnsan Kaynakları Kursu , Halkla İlişkiler Kursu , Yöneticilik Kursu , Liderlik Kursu , Girişimcilik Kursu , Satış Kursu , Pazarlama Kursu , İş Geliştirme Kursu , Sekreterlik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
VİZYON KARİYER AKADEMİ, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 11.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2972 kurs/özel ders verenden 320 . sıradadır. Başta Kurum İçi İletişim Teknikleri Eğitimi olmak üzere 30 farklı kurs/özel ders vermektedir. VİZYON KARİYER AKADEMİ, 24 gelen talepten 7 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Uzman kadromuz ile bireylerin ve kurumların ihtiyacı olan danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermekteyiz. Zengin ve kendini sürekli yenileyen eğitimlerimiz ile katılımcılarımızın ihtiyaçlarının ötesine geçebilmek en büyük amacımızdır.

İlk olarak siz değerli aile üyemiz ile birlikte eğitim ihtiyaç tespit formu doldurulur. Bu form ile birlikte size özel bir eğitim programı oluşturulur. Zaman kaybı yaşamadan size gerekli olan en doğru eğitime birlikte karar verilir ve en doğru yönlendirme yapılır. Daha sonra kişi eğitim derslerine başlar.Bu eğitim süresince uzman eğitmenlerimiz eşliğinde dersler verilir. Ancak kurumumuz kişinin yeterli eğitimi almadığını düşündüğü takdirde derslere devam ederek bireyin maksimum fayda sağlaması için gerekli çabayı harcamaktadır.

Fotoğraflar
VİZYON KARİYER AKADEMİ VİZYON KARİYER AKADEMİ VİZYON KARİYER AKADEMİ