Ankara Çankaya Yeliz Ceyran

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Yeliz  Ceyran

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Drama Kursu , Yaratıcı Drama Kursu , Beden Dili Kursu , İletişim Kursu , Değişim Yönetimi Kursu , Görgü Kuralları Kursu , İnovasyon Kursu , Siyaset Koçluğu Kursu , Stres Yönetimi Kursu , Yönetici Koçluğu Kursu , Zaman Yönetimi Kursu , Motivasyon Kursu , Eğiticinin Eğitimi Kursu , Kriz Yönetimi Kursu , Kurum İçi İletişim Teknikleri Eğitimi Kursu , Üst Düzey Yönetici Kursu , Müşteri Memnuniyeti Kursu , Yönetici Asistanlığı Kursu , İnsan Kaynakları Kursu , Halkla İlişkiler Kursu , Yöneticilik Kursu , Liderlik Kursu , Satış Kursu , Pazarlama Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Yeliz Ceyran, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 06.04.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2436 kurs/özel ders verenden 1026 . sıradadır. Başta Siyaset Koçluğu olmak üzere 24 farklı kurs/özel ders vermektedir. Yeliz Ceyran, 44 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Çocuklar için yaratıcı ve eğitici drama eğitimiyle size yardımcı olacağız.


Drama Nedir?

Drama; genellikle kurgusal bir esere dayalı, oyuncular tarafından canlandırılan bir anlatı türü. Bir sözcüğü, bir kavramı, bir davranışı, bir tümceyi, bir fikri ya da yaşantıyı veya bir olayı, tiyatro tekniklerinden yararlanarak oyun ya da oyunlar geliştirerek öyküleştirmektir. Yunancada hareket anlamına gelen “dran” eyleminden çekimlenmiştir.

Yaratıcı Drama Nedir?

Yaratıcı Drama. Yaratıcı drama; bir grubu oluşturan üyelerin yaşama deneyimlerinden yola çıkarak, bir amacın, düşüncenin, doğaçlama, rol oynama (rol alma) gibi teknik- lerden yararlanarak, canlandırılmasıdır.