Bu kursu paylaş
1 Yorum

Yörünge Akademi

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: SMMM Staj Kursu , İngilizce Kursu , Adli Hakimlik Kursu , TYT Kursu , KPSS Kursu , İdari Hakimlik Kursu , DGS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) Kursu , YKS Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Yörünge Akademi, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 12.04.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 1550 kurs verenden 84 . sıradadır. Başta KPSS olmak üzere 10 farklı kurs vermektedir. Yörünge Akademi, 249 gelen talepten 28 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Yörünge Akademi Eğitim Kurumları 2004 yılında kurs faaliyetlerine başlamıştır. Yörünge Akademi Eğitim Kurumları Türkiye’de KPSS ruhsatı ile bugünkü sistemi ile kurulu KPSS Alan Bilgisi kurslarını ilk açan kurumdur.

Türkiye’de üniversite mezunlarını üst düzey kamu kurumlarına hazırlama sisteminde artık ‘Yörünge Akademi Eğitim Kurumları öncesi’ ve ‘Yörünge Akademi Eğitim Kurumları sonrası’ olarak iki dönem oluşmuştur. Eğitimde en büyük gerçek ‘gerçek başarı’ dır.

Yörünge Akademi’nin 12. yılında Türkiye Cumhuriyetinin hizmetine gururla tam 1864 üst kurul üyesi, 366 kaymakam, 1418 hakim ve 1000 in üzerinden öğretmen hediye etmiştir. Ek olarak 2500 i aşkın diğer göreve başlamış kamu kurum görevlisi ise başarılarını ‘Yörünge Akademi Eğitim Kurumları Kariyer Sistemi’ ile sağlamışlardır. 12. yılının sonunda ‘Yörünge Akademi Eğitim Kurumları Kariyer Sistemi’ rakiplerinin de taklit ederek ayakta kalabilecekleri başarı çıtalarını en yüksek burçlara dikmiştir. Bunlardan ilki ‘öğrenciye saygı ve başarı gelene kadar ücretsiz ders tekrarları’ ile fizik ve moral kondisyonu en üst düzeyde yakalamaktır.

‘Yörünge Akademi Eğitim Kurumları Kariyer Sistemi’ nin ikinci unsuru artık kurslar arasında koşturmaktan gücü tükenmiş gezgin hocalar yerine sadece Yörünge Akademi’de ders veren tek bir hoca kadrosunun kurulmuş bulunmasıdır ve tümü alanlarının tartışmasız en zirve isimleridir. Zaten gerçek başarı ancak her alanda en üstün başarıyı sağlayacak bir ekip işidir, bir hocanın tek başına birkaç saat iyi ders anlatmasının sonuca etkisi olmamaktadır.

‘Yörünge Akademi Eğitim Kurumları Kariyer Sistemi’ ‘bulduğu hoca kadar’ ya da ‘bulduğu hocanın anlatabildiği kadar’ dersleri peşpeşe vererek hazırlanan programlarla değil, her derse hak ettiği saat ve ağırlıkta ve sınava yönelik çok özel ve yetkin ders notları ile kurs programını düzenlemekte ve KPSS sınavında her yıl yapılan ayarlamaların ışığında kurs programları en etkin şekilde güncellemektedir.

‘Yörünge Akademi Eğitim Kurumları Eğitim Sistemi’nin dördüncü unsuru, sezon başında vaat edilen ders programının ek dersler, etüdler ve deneme sınavları ile zenginleştirilerek öğrenci tam yetişene kadar ve çalışacağı Kurum’u ve mesleğini belirlenene kadar öğrenciden ilginin ve desteğin kesilmemesidir.

En yetkin ve en özverili hoca kadrosu ve mükemmel ders programı ile 13. yılına gururla başlayan ‘Yörünge Akademi Eğitim Kurumları’ ve ‘Yörünge Akademi Eğitim Kurumları Kariyer Sistemi’ yeni sezonuna başarıya ulaşmanıza katkı sağlayacak deneyimli kadrosundan hiç fire vermeden ANKARA,İSTANBUL(KADIKÖY),BURSA,ÇORLU ve SİLİVRİ şubeleri ile girmektedir.

Fotoğraflar
Yörünge Akademi Yörünge Akademi Yörünge Akademi Yörünge Akademi Yörünge Akademi Yörünge Akademi Yörünge Akademi Yörünge Akademi

Verilen Kursların Ayrıntıları
Yörünge Akademi Eğitim Kurumları 2004 yılında kurs faaliyetlerine başlamıştır. Yörünge Akademi Eğitim Kurumları Türkiye’de KPSS ruhsatı ile bugünkü sistemi ile kurulu KPSS Alan Bilgisi kurslarını ilk açan kurumdur. Türkiye’de üniversite mezunlarını üst düzey kamu kurumlarına hazırlama sisteminde artık ‘Yörünge Akademi Eğitim Kurumları öncesi’ ve ‘Yörünge Akademi Eğitim Kurumları sonrası’ olarak iki dönem oluşmuştur. Eğitimde en büyük gerçek ‘gerçek başarı’ dır. Yörünge Akademi’nin 12. yılında Türkiye Cumhuriyetinin hizmetine gururla tam 1864 üst kurul üyesi, 366 kaymakam, 1418 hakim ve 1000 in üzerinden öğretmen hediye etmiştir. Ek olarak 2500 i aşkın diğer göreve başlamış kamu kurum görevlisi ise başarılarını ‘Yörünge Akademi Eğitim Kurumları Kariyer Sistemi’ ile sağlamışlardır. 12. yılının sonunda ‘Yörünge Akademi Eğitim Kurumları Kariyer Sistemi’ rakiplerinin de taklit ederek ayakta kalabilecekleri başarı çıtalarını en yüksek burçlara dikmiştir. Bunlardan ilki ‘öğrenciye saygı ve başarı gelene kadar ücretsiz ders tekrarları’ ile fizik ve moral kondisyonu en üst düzeyde yakalamaktır. ‘Yörünge Akademi Eğitim Kurumları Kariyer Sistemi’ nin ikinci unsuru artık kurslar arasında koşturmaktan gücü tükenmiş gezgin hocalar yerine sadece Yörünge Akademi’de ders veren tek bir hoca kadrosunun kurulmuş bulunmasıdır ve tümü alanlarının tartışmasız en zirve isimleridir. Zaten gerçek başarı ancak her alanda en üstün başarıyı sağlayacak bir ekip işidir, bir hocanın tek başına birkaç saat iyi ders anlatmasının sonuca etkisi olmamaktadır. ‘Yörünge Akademi Eğitim Kurumları Kariyer Sistemi’ ‘bulduğu hoca kadar’ ya da ‘bulduğu hocanın anlatabildiği kadar’ dersleri peşpeşe vererek hazırlanan programlarla değil, her derse hak ettiği saat ve ağırlıkta ve sınava yönelik çok özel ve yetkin ders notları ile kurs programını düzenlemekte ve KPSS sınavında her yıl yapılan ayarlamaların ışığında kurs programları en etkin şekilde güncellemektedir. ‘Yörünge Akademi Eğitim Kurumları Eğitim Sistemi’nin dördüncü unsuru, sezon başında vaat edilen ders programının ek dersler, etüdler ve deneme sınavları ile zenginleştirilerek öğrenci tam yetişene kadar ve çalışacağı Kurum’u ve mesleğini belirlenene kadar öğrenciden ilginin ve desteğin kesilmemesidir. En yetkin ve en özverili hoca kadrosu ve mükemmel ders programı ile 13. yılına gururla başlayan ‘Yörünge Akademi Eğitim Kurumları’ ve ‘Yörünge Akademi Eğitim Kurumları Kariyer Sistemi’ yeni sezonuna başarıya ulaşmanıza katkı sağlayacak deneyimli kadrosundan hiç fire vermeden ANKARA,İSTANBUL(KADIKÖY),BURSA,ÇORLU ve SİLİVRİ şubeleri ile girmektedir.
TEOG HAZIRLIK DERSLERİ VE SINAVA HAZIRLIK

Yorumlar
Mücahit ÇİFTÇİ
KPSS kursu için konuştum anlaştım. Netlerimde ciddi artış var. Çalışmaya devam:)
08.01.2018