Ankara Çankaya Yös Sat İn Turkey

Bu kursu paylaş
0 Yorum

YÖS SAT in Turkey

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İngilizce Kursu , Etüt Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu , SAT Kursu , SSAT Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TYT Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , YKS Kursu , YÖS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , YKS Dil Sınavı Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
YÖS SAT in Turkey, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 29.03.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2975 kurs/özel ders verenden 964 . sıradadır. Başta TYT olmak üzere 21 farklı kurs/özel ders vermektedir. YÖS SAT in Turkey, 664 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
YÖS-SAT in TURKEY; 2008 yılından bugüne YÖS ve SAT sınavlarına hazırlık alanlarında, aynı zamanda yabancı uyruklu öğrencilere Türkçe öğretimi (TÖMER) alanında düzenlediği kurslar ile yüzbinlerce öğrencinin geleceğine yön vermesine katkıda bulunmuş, alanında uzmanlaşmış, yurt içi ve yurt dışında birçok merkezde çözüm ortaklığı bulunan bir kurumdur.

Uzun yıllardır biriktirdiğimiz deneyim ve birikim; hizmet verdiğimiz tüm alanlardaki her gelişmeyi, öğrencilerimizin başarısını arttıracak şekilde değerlendirmemizi ve kendimizi yenileyerek daha da üretken hale gelmemizi sağlamıştır.Verilen Kursların Ayrıntıları
Yös Sat in Turkey eğitim kurumlarında ilköğretim İngilizcesi öğretimi çocukların yaş ve İngilizce seviyelerine göre uygulanır. Anlamayı arttırıcı ve gündelik hayata uyan aktiviteler yapılarak öğrencinin yabancı dil ile bağlantı kurması sağlanır. Müfredatlarımız uluslararası kabul gören eğitim modelleri ve MEB ile uyumludur.
Her Ne Kadar Ilkokul Sıralarından Itibaren Okullarda İngilizce Eğitimi Verilse De Verilen Bu Eğitimin Kuşkusuz Ki Yetersiz Ve Basit Zamanların Yıllar Yılı Tekrar Tekrar Öğretilmesinden Ibaret Olduğu Ortadadır.
Elementary
Pre-Intermedieate
Intermedieate
Upper Intermadiate
Advanced
Sevilerinde Yös Sat in Turkey olarak yanınızdayız...
Yös Sat in Turkey kaliteli, fark yaratan ve başarı odaklı bir eğitim sunmaktadır. Kurumumuzda IELTS eğitimini, yalnızca IELTS eğitimi veren ve akademik unvan sahibi yabancı eğitmenlerden alırsınız.