Ankara Karacan Akademi Çubuk Şubesi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

KARACAN AKADEMİ ÇUBUK ŞUBESİ

çubuk, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Genel Muhasebe Kursu , İktisat Kursu , Ortaokul İngilizce Özel Ders , Hızlı Okuma Kursu , Mental Aritmetik Kursu , Zihin Haritaları Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Rusça Kursu , İngilizce Kursu , Almanca Kursu , Arapça Kursu , Coğrafya Kursu , Matematik Kursu , Tarih Kursu , Açık Lise Kursu , Türkçe Kursu , Hukuk Kursu , KPSS Kursu , ALES Kursu , DGS Kursu , YDS Kursu , Maliye Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
KARACAN AKADEMİ ÇUBUK ŞUBESİ, ANKARA ÇUBUK ve civarında hizmet vermekte olup 29.04.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2972 kurs/özel ders verenden 175 . sıradadır. Başta KPSS olmak üzere 22 farklı kurs/özel ders vermektedir. KARACAN AKADEMİ ÇUBUK ŞUBESİ, 1121 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
ANKARA'nın EN DENEYİMLİ KADROSU , ÜCRETSİZ YAYINLAR , SINIRSIZ ETÜT İMKANI , TEKRAR DERSLERİ ve KAMP DÖNEMLERİ , REHBERLİK HİZMETLERİ ve SEMİNERLER  ile ARADIĞINIZ TÜM KURSLARI BULABİLECEĞİNİZ ÇUBUK İLÇESİNİN TEK KURS MERKEZİYİZ.

Fotoğraflar
KARACAN AKADEMİ ÇUBUK ŞUBESİ KARACAN AKADEMİ ÇUBUK ŞUBESİ KARACAN AKADEMİ ÇUBUK ŞUBESİ KARACAN AKADEMİ ÇUBUK ŞUBESİ KARACAN AKADEMİ ÇUBUK ŞUBESİ KARACAN AKADEMİ ÇUBUK ŞUBESİ KARACAN AKADEMİ ÇUBUK ŞUBESİ KARACAN AKADEMİ ÇUBUK ŞUBESİ KARACAN AKADEMİ ÇUBUK ŞUBESİ

Genel Muhasebe Nedir?

Genel muhasebe, muhasebe sisteminin en önemli konularını içererek muhasebenin temel anlayışını kavratır. Genel muhasebe dersi çift taraflı kayıt sistemini, muhasebe hesapları, yevmiye defteri, büyük defteri, mizan ve gelir tablosu gibi muhasebenin en önemli konularını anlatan derstir.

Genel Muhasebe Kursuna kimler katılabilir?
Genel Muhasebe Kursuna Muhasebe ve Finans alanında kendini geliştirmek, şirketlerin muhasebe ve Finans departmanlarında mali işler uzmanı, mali işler şefi, mali işler müdürü, muhasebe uzmanı, muhasebe sorumlusu, muhasebe şefi, muhasebe müdürü, insan kaynakları uzmanı, finans uzmanı, finans müdürü gibi pozisyonlarda çalışmak isteyen, Mali Müşavir olmak isteyen ,kendi işini kurmayı hedefleyen ya da kendi işini kurmuş ancak temel bir muhasebe bilgisine ihtiyaç duyan herkes katılabilir.

Genel Muhasebe Kursu size ne kazandırır?
Genel muhasebe eğitimine katılan kursiyerlerimiz tekdüzen hesap planını öğrenerek bir ticari işletmenin dönembaşı , dönemiçi ve dönemsonu muhasebe kayıtlarını, Mali Tabloların hazırlanmasını, beyannamelerin doldurulmasını (Kdv, Muhtasar, Geçici Vergi, Gelir Vergisi, Kurumlar Vergisi vb.) , işçi maaş bordrolarının hazırlanmasını muhasebe programı üzerinde uygulamalı olarak yaparak öğrenirler. Ayrıca bir ticari işletmenin nasıl kurulduğunu, değişiklik işlemlerini ve kapanış işlemlerini örnek uygulamalarla yaparlar. Kurs bitiminde kursiyerlerimiz kendilerine olan güveni kazanarak bir işletmenin resmi muhasebesini yapabilecek seviyeye gelirler.

Konu Başlıkları: Muhasebe kayıtları, tekdüzen hesap planı, bilanço gelir tablosu ve muhasebede kullanılan diğer önemli tabloların düzenlemesi, yapılan tüm işlemlerin uygulamalı olarak ETASQLV8 muhasebe paket
programında anlatımı.

İstihdam Alanları: Bu programı başarıyla tamamlayanlar, muhasebe, finans ve dış ticaret gibi faaliyetleri olan iş yerlerinde genel muhasebe işlemleri yapabilir ve şirketlerin muhasebe birimlerinde çalışabilirler.

İktisat Nedir?

İktisat; ekonominin işleyişini, piyasa süreçlerini, devletin ekonomiye etkilerini ve piyasaya müdahalelerini inceleyen hem sosyal, hem de teknik bir bilimdir. Tüm bu işleyişi, süreçleri, etkileri ve müdahaleleri anlayabilmek için iktisat biliminde gerek kurumsal ve tarihsel çözümleme çerçeveleri, gerekse teorik ve uygulamalı modeller kullanılmaktadır. Bu nedenle, "iktisat okuryazarlığı" hem kurumsal ve tarihsel, hem de teorik ve uygulamalı bir bilimsel altyapı edinmeyi gerektirir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Kurlu program şeklinde YAZ DÖNEMİ KURSLARI , Okula yardımcı kurslar , TEOG
ANKARA'nın EN DENEYİMLİ KADROSU , ÜCRETSİZ YAYINLAR , SINIRSIZ ETÜT İMKANI , TEKRAR DERSLERİ ve KAMP DÖNEMLERİ , REHBERLİK HİZMETLERİ ve SEMİNERLER ile ARADIĞINIZ TÜM KURSLARI BULABİLECEĞİNİZ ÇUBUK İLÇESİNİN TEK KURS MERKEZİYİZ.