Ankara Çankaya Ert&Mtm Sports ( Scuba&Yachtıng&Saılıng)

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ERT&MTM SPORTS ( SCUBA&YACHTING&SAILING)

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Amatör Denizcilik Kursu , Scuba Diving (Tüplü Dalış) Kursu , Yelken Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ERT&MTM SPORTS ( SCUBA&YACHTING&SAILING), ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 15.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2970 kurs/özel ders verenden 613 . sıradadır. Başta Scuba Diving (Tüplü Dalış) olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. ERT&MTM SPORTS ( SCUBA&YACHTING&SAILING), 5 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
MTM & ERT SPORTS GROUP
MTM & ERT SCUBA & MTM & ERT YACHTING olarak Bizler,

Scuba Dalış ve Amator Kaptanlık / Yelken Eğitimlerini keyifli bir hobby olduğu kadar
Ciddi bir iş olarak görmekte olup.

Yetiştirmiş olduğumuz Scuba Dalış ve Yelken sever tüm dostlarımıza;
Güvenlik, Kalite, Rahatlık ve en önemlisi "Keyif" sunmakla beraber Yaşam Kalitelerini arttırmayı hedeflemekteyiz.

MTM & ERT Scuba ve MTM & ERT Yachting olarak Scuba Dalış ve Amatör Kaptanlık /Yelken eğitimlerine yönelik olarak, Kurulduğu yıldan beri her yıl daha fazla scuba dalış ,yelken sporuna gönül vermiş deniz sever dostların eğitimlerini üstlenmiştir.

MTM & ERT SCUBA olarak Denizin altına yönelik , 2006 yılından bu yana yılın 12 ayı sürekli olarak farklı haftalık eğitim dönemlerinde Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (T.S.S.F) tarafından Resmi olarak belgelendirilen Uluslararası CMAS (World Underwater Federation) Dalış Eğitimlerine yönelik Scuba Dalış kurslarını Ankara’daki ve istanbul’daki eğitim ofislerimizde devam ettirmekteyiz.

MTM & ERT Scuba ; Scuba Dalıs Kurslarıyla ilgili ayriyeten Türkiye’nin farklı şehirlerinden sualtı sever scuba dalış sporuna başlangıç yapmak isteyenlerin eğitim talepleri doğrultusunda Türkiye Sualtı Sporları Federasyonuna bağlı olarak teorik eğitimlerim kurslarımızı farklı şehirlerde organize ediyoruz.

Scuba Dalısla ilgili Uygulamalı Teorik Eğitim Kurslarının devamında ;
MTM & ERT SCUBA olarak şubat ayı dışında yılın 11 ayı farklı dönemlerde sürekli olarak devam ettirdiğimiz Yurtiçi Haftasonu Dalış Turlarımızda Türkiye'de Akdeniz’in ve Ege'nin en güzel dalış bölgelerine Fethiye,Kaş,Kalkan,Kemer,Tekirova,Bodrum,Marmaris,Ayvalık,Çanakkale,Saroz'a eski ve yeni tüm Dalgıç Adaylarımızın pratik eğitimlerini tamamlamak ve tecrübelinin arttırılmasına yönelik süreklilik gerektiren açık deniz dalışlarını kapsayan Hafta sonu Dalış Turlarımızı sizler için organize etmeye devam etmekteyiz ;

Yılın Farklı zamanlardaki uzun resmi tatil dönemlerinde ise eski ve yeni tüm tecrübe kazanmış yurt dışına yönelik G.Afrika,Kızıldeniz,Sharm El Sheikh,Sudan gibi dalış noktalarına Dalgıç Adaylarımızın yönelik olarak açık deniz dalışlarını kapsayan Yurtdışı Dalış Turlarımızı sizler için İstanbul bağlantılı olarak organize ediyoruz.

MTM & ERT YACHTING olarak ; Denizin üstüyle de ilgilide Amatör Kaptanlık /Yelkencilik Eğitimlerine yönelik yılın 12 aylık dönemlerinde teorik eğitimleri ve pratik eğitimleri içeren Amtr. Kaptanlık/Yelkencilik ve Kısa Mesafe Telsiz Eğitimlerini de bünyemizde vermekteyiz.

Amtr. Kaptanlık/Yelkencilikle ilgili Uygulamalı Teorik Eğitim Kurslarının devamında ;
MTM & ERT YACHTING olarak Temmuz ayı dışında yılın 11 ayı farklı dönemlerde sürekli olarak devam ettirdiğimiz
Türkiye'nin en iyi yelken ve açık deniz şartlarının olduğu Fethiye/Göcek' te pratik eğimlerini arttırmak ve öğrencilerimizin tecrübe sizler için organize etmeye Haftasonu Bavaria ve Beneteau marka Motor Yat/Yelkenli turlarımızla da yılın 10 ayında Haftasonları 2 günlük 18 saatlik Açık Deniz Pratiklerine sizler için organize etmeye devam etmekteyiz.

Fethiye/Göcek'te Amtr. Kaptanlık/Yelkencilik eğitimlerimizin Pratik eğitimlerini eğitimlerimize devam eden sürekli Haftasonu 2 günlük yelken pratiklerinde olup ;

Su altında ve Su üstünde Herzaman Sizlerleyiz ...

Fotoğraflar
ERT&MTM SPORTS ( SCUBA&YACHTING&SAILING) ERT&MTM SPORTS ( SCUBA&YACHTING&SAILING) ERT&MTM SPORTS ( SCUBA&YACHTING&SAILING) ERT&MTM SPORTS ( SCUBA&YACHTING&SAILING) ERT&MTM SPORTS ( SCUBA&YACHTING&SAILING) ERT&MTM SPORTS ( SCUBA&YACHTING&SAILING)