Bu kursu paylaş
0 Yorum

Batuhan Çelik

etİmesgut, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Kimya Özel Ders

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Batuhan Çelik, ANKARA ETİMESGUT ve civarında hizmet vermekte olup 01.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 1544 kurs verenden 366 . sıradadır. Başta Lise Kimya Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. Batuhan Çelik, 10 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
4 Yıldır düzenli bir şekilde yaz tatillerinde YGS-LYS yönelik özel ders veriyorum. Kendimize sürekli kimya adına geliştirmek için düzenli bir şekilde YGS-LYS sınavlarına girip kimya sorularını iyice inceliyip çözüp çıkıyorum.
*3 AYDA KİMYA YGS BİTİRMEK SİZE NE KAZANDIRIR ?
1) Kimya fen'i kurtaran dersidir.
2) Herkes kimya yapamaz.
3) Mantığı çok basittir.
4) Yapacağınız 13 net kimyanın üstüne 5 fizik 5 biyoloji koysanız bile sıralamada çok iyi bir yerde olabilirsiniz. Türkiye fen ortalaması   2.1 milyon aday içinde 4.611'dir.
5) 3 AYDA İYİ BİR ŞEKİLDE KİMYA BİTERSE FİZİK ADINA VE BİYOLOJİ ADINA ÇOK RAHATLARSINIZ.
6) 10.50 NET GARANTİSİ. ÖSYM TAKTİKLERİNİ ANLAMIŞ BİRİ OLARAK RAHAT BİR ŞEKİLDE SÖYLİYEBİLİRİM
7) 30 NET SAATDE FULL ORGANİK BİTİRİRİM ÜCRETİ 500 TL DİR LYS YE KADAR DERDİNİZ OLMAZ.


Verilen Kursların Ayrıntıları
4 Yıldır düzenli bir şekilde yaz tatillerinde YGS-LYS yönelik özel ders veriyorum. Kendimize sürekli kimya adına geliştirmek için düzenli bir şekilde YGS-LYS sınavlarına girip kimya sorularını iyice inceliyip çözüp çıkıyorum. *3 AYDA KİMYA YGS BİTİRMEK SİZE NE KAZANDIRIR ? 1) Kimya fen'i kurtaran dersidir. 2) Herkes kimya yapamaz. 3) Mantığı çok basittir. 4) Yapacağınız 13 net kimyanın üstüne 5 fizik 5 biyoloji koysanız bile sıralamada çok iyi bir yerde olabilirsiniz. Türkiye fen ortalaması 2.1 milyon aday içinde 4.611'dir. 5) 3 AYDA İYİ BİR ŞEKİLDE KİMYA BİTERSE FİZİK ADINA VE BİYOLOJİ ADINA ÇOK RAHATLARSINIZ. 6) 10.50 NET GARANTİSİ. ÖSYM TAKTİKLERİNİ ANLAMIŞ BİRİ OLARAK RAHAT BİR ŞEKİLDE SÖYLİYEBİLİRİM 7) 30 NET SAATDE FULL ORGANİK BİTİRİRİM ÜCRETİ 500 TL DİR LYS YE KADAR DERDİNİZ OLMAZ.

Yorumlar