Ankara Etimesgut Dinamik Yabancı Dil Merkezi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Dinamik Yabancı Dil Merkezi

etİmesgut, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İngilizce Yazışma Teknikleri Kursu , Havacılık İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Dinamik Yabancı Dil Merkezi, ANKARA ETİMESGUT ve civarında hizmet vermekte olup 28.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2928 kurs/özel ders verenden 594 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 17 farklı kurs/özel ders vermektedir. Dinamik Yabancı Dil Merkezi, 230 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Eryaman'da bulunan dil merkezimiz, dil öğrenmenin iyice değer kazandığı günümüzde, Genel İngilizce, İş İngilizcesi, YDS, TOEFL, IELTS ve 05-17 YAŞ ERKEN İNGİLİZCE programlarını kapsamlı bir program ve özenle sunmaktadır.
Dil bilgisinin amaç değil de araç olarak görüldüğü dil merkezimizde öğrencilere gerekli olan dil bilgisi kuralları verildikten sonra günlük yaşantıya ilişkin gerçekçi ortamlar oluşturularak kursiyerlerin öğrenmiş oldukları yapı ve kelimeleri kullanmalarına olanak sağlanır.

Fotoğraflar
Dinamik Yabancı Dil Merkezi Dinamik Yabancı Dil Merkezi Dinamik Yabancı Dil Merkezi

Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.