Ankara Etimesgut Genç Sporcular

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Etimesgut Genç Sporcular

etİmesgut, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Kickboks Kursu , Muay Thai Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Etimesgut Genç Sporcular , ANKARA ETİMESGUT ve civarında hizmet vermekte olup 19.12.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2685 kurs/özel ders verenden 405 . sıradadır. Başta Kickboks olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Etimesgut Genç Sporcular , 144 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
5 yıllık spor kulübü olarak  Kick boks ve Muay Thai avrupa ve dünya şampiyonu olmuş 15 yıllık deneyimli hocalarımızla bire bir eğitim vermekteyiz... iletişim

Fotoğraflar
Etimesgut Genç Sporcular Etimesgut Genç Sporcular Etimesgut Genç Sporcular Etimesgut Genç Sporcular Etimesgut Genç Sporcular Etimesgut Genç Sporcular Etimesgut Genç Sporcular Etimesgut Genç Sporcular Etimesgut Genç Sporcular Etimesgut Genç Sporcular

Kickboks Nedir?

Kick boks sporu, farklı tekniklerin içinde yer aldığı bir savunma sporudur. Tamamen iki farklı spor olan Karete ve Muay Thai’nin bir araya gelemesi sonucunda oluşturulmuş, güce ve teknik bilgiye dayanan bir dövüş sporudur. En önemlisi aşırı derece sert bir spor olmasıdır.  Rakibinizi yenmek için yüksek güç gerektiren bu spor, diğer birçok spordan daha fazla enerji ve güç harcamanızı sağlar. Kick Boks müsabakaları genel olarak 3 ana disiplin başlığı altında yapılır. Bu disiplinler; Semi Contact, Light Contact ve Full Contact’dır.

Kick Box, en sert sporlar arasında yer alır. Güce dayalı olan bu sporda tekniği ne kadar iyi öğrenir ve gücünüzü o teknik üzerinde yoğunlaştırırsanız o kadar başarı sağlamanız mümkün olacaktır.

Muay Thai Nedir?

Muay Thai,
Tayland'da ortaya çıkan ve özgün adı Muay Thai olan dövüş sporu. Tayland Boksu da denir. Başta Tayland olmak üzere Myanmar (eski adı ile Burma), Kamboçya, Laos gibi Güneydoğu Asya ülkelerinde uygulanır. Yumruk, diz, dirsek ve tekmelerin kullanıldığı sert bir dövüş sanatıdır.
Verilen Kursların Ayrıntıları