Ankara Etimesgut Türk Amerikan Derneği

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Etimesgut Türk Amerikan Derneği

etİmesgut, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , Havacılık İngilizcesi Kursu , İngilizce Yazışma Teknikleri Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Etimesgut Türk Amerikan Derneği, ANKARA ETİMESGUT ve civarında hizmet vermekte olup 25.07.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2970 kurs/özel ders verenden 253 . sıradadır. Başta YDS olmak üzere 15 farklı kurs/özel ders vermektedir. Etimesgut Türk Amerikan Derneği, 321 gelen talepten 9 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Etimesgut Türk-Amerikan Derneği 2010 yılında hizmete başladı. 2010'dan bu yana aldığı ödüllerle hizmet anlayışını ve kalitesini taçlandırarak öğrencilerine hizmet vermeye devam etmektedir.
KURSLARIMIZ
*Çocuk İngilizcesi
*Genel-İngilizce
*Sınavlara Yönelik İngilizce
*Hazırlık atlama sınavları
*Özel Dersler
*ilköğretime yardımcı dersler

Fotoğraflar
Etimesgut Türk Amerikan Derneği Etimesgut Türk Amerikan Derneği Etimesgut Türk Amerikan Derneği Etimesgut Türk Amerikan Derneği Etimesgut Türk Amerikan Derneği Etimesgut Türk Amerikan Derneği Etimesgut Türk Amerikan Derneği Etimesgut Türk Amerikan Derneği Etimesgut Türk Amerikan Derneği Etimesgut Türk Amerikan Derneği


Verilen Kursların Ayrıntıları
Lise Öğrencilerimiz ücretsiz seviye tespit sınavından sonra Avrupa Dil Portfolyosuna göre düzenlenmiş seviyelerden uygun olana yerleştirilir. Hafta sonu veya hafta içi seçenekleri mevcuttur. Hafta sonu kurslarımız haftada 6 saat. Hafta içi kurslarımız 6 veya 9 saatlik olabilmektedir. Bir seviye toplam 108 saattir. Toplamda A1-A2 Başlangıç Seviyeleri, B1-B2 Orta Seviyeler, C1-C2 İleri seviyeler olmak üzere toplam 6 seviye vardır.
Ortaokul Gruplarımız, seviye tespit sınavından sonra uygun gruplara kayıt yaptırarak haftada 3 saatten, Toplamda 1 yıl içinde 108 saat ders alırlar.  Gruplarımız Maksimum 16 kişi ile sınırlandırılmıştır.
İlkokul Gruplarımız, seviye tespit sınavından sonra uygun gruplara kayıt yaptırarak haftada 3 saatten, Toplamda 1 yıl içinde 108 saat ders alırlar.  Gruplarımız Maksimum 16 kişi ile sınırlandırılmıştır.
Çocuklarımız 7-11 ve 12-14 yaş grupları olarak ayrılmaktadır. Her yaş grubu ayrıca kendi arasında seviye tespit sınavı ile belirlenen gruplara ayrılmaktadır. Bir seviye 108 saattir. Gruplarımız maksimum 16 kişi ile sınırlıdır.