Ankara Etimesgut Naim Sarı

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Naim Sarı

etİmesgut, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Fizik Özel Ders , Fizik Özel Ders , Öğrenci Koçluğu Kursu , Eğitim Danışmanlığı Kursu , TYT Fizik Kursu , AYT Fizik Kursu , Fizik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Naim Sarı, ANKARA ETİMESGUT ve civarında hizmet vermekte olup 23.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2513 kurs/özel ders verenden 547 . sıradadır. Başta Fizik olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Naim Sarı, 4 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Tyt ayt fizik dersi verilir. 10 yıllık tecrübe. Eğitim koçu. 2017 Kpss branş bazında türkiye 30.su


Lise Fizik Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik fizik özel dersi verilir.

Fizik Özel Ders Nedir?

Fizik, maddenin kimyasal yapısı dışında kalan genel özelliklerini, genel ya da geçici yasalara bağlı olarak, deney yoluyla incelenebilen, matematiksel olarak tanımlanabilen durum ve değişimlerini inceleyen bilim dalıdır. Özetle maddeyi, maddenin uzay-zamanda hareketini enerji ve kuvveti de dahil ederek bütün ilgili kavramlarla birlikte konu alan doğa bilimidir. Bir bakıma evren ile ilgili nasıl ve niçin sorularını cevaplamak için doğanın genel bir analizidir. Günlük hayatımızda Matematik gibi Fizik de hep karşımıza çıkan bir diğer önemli bilim dalıdır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
10 yıllık tecrübe. Eğitim koçu. Fen lisesi fizik öğretmeni.
Alanına hakim öabt sınavında 45 net kpss branş bazında türkiye 30.su
Hayata fizik gözüyle bakıp dersi anlamlı hale dönüştürme fırsatı