Bu kursu paylaş
0 Yorum

Nurlan Zamıyev

etİmesgut, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Nurlan Zamıyev, ANKARA ETİMESGUT ve civarında hizmet vermekte olup 26.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 1524 kurs verenden 186 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. Nurlan Zamıyev, 72 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Ana dilim Rusça, ama İngilizce'yi de tam ana dilim gibi konuşuyorum, liseyin son sınıfın İsveç'te gothenburg şehrinde tamamladım. Küçük yaşımdan beri ingilizce konuştuğum için aksanım da ingilizler gibi. Uluslararası ingilizce dil sınavından (IELTS) 2012 yılında 7.5/9.0 ve 2014'te 8.0/9.0 aldım. Şu anda Orta Doğu Teknik Üniversitesi 3-sınıf öğrencisiyim. 1 sene Kazakistanda (Astana'da) "Global mind" ingilizce kursunda yüksek seviyeliler için (High Level English (Upper Intermediate, Advanced)) ve IELTS öğretmeni olarak çalıştım, şimdilik 2 senedir Ankarada özel ders veriyorum. Derslerimde Cambridge Üniversitesi ve Oxford Üniversitesi dil öğrenme kitaplarını ve programlarını kullanıyorum ve her öğrenci için ayrı özel program hazırlıyorum. Dersi almadan önce öğrenci seviyesini belirlemek için özel test ve İngilizce konuşması yapılır. Başlangıç (beginner) seviyeden profesyonel (Advanced 2) seviyesine kadar her yaştakiler (10+) herhangi amaçla (Genel İngilizce(Konuşma, dinleme, yazma, okuma), Business and Travel English, Dil sınavına hazırlama: IELTS, YDS, TOEFL, SAT. dersi alabilirler.
Dersler en azından haftada 3 kere, günde 2 saat yapılır.
Genel İngilizce için 1 saat ders fiyatı 60 tl.
Sınavlara hazırlama (IELTS ve TOEFL): 80 tl.

Fotoğraflar

Verilen Kursların Ayrıntıları
Ana dilim Rusça, ama İngilizce'yi de tam ana dilim gibi konuşuyorum, liseyin son sınıfın İsveç'te gothenburg şehrinde tamamladım. Küçük yaşımdan beri ingilizce konuştuğum için aksanım da ingilizler gibi. Uluslararası ingilizce dil sınavından (IELTS) 2012 yılında 7.5/9.0 ve 2014'te 8.0/9.0 aldım. Şu anda Orta Doğu Teknik Üniversitesi 3-sınıf öğrencisiyim. 1 sene Kazakistanda (Astana'da) "Global mind" ingilizce kursunda yüksek seviyeliler için (High Level English (Upper Intermediate, Advanced)) ve IELTS öğretmeni olarak çalıştım, şimdilik 2 senedir Ankarada özel ders veriyorum. Derslerimde Cambridge Üniversitesi ve Oxford Üniversitesi dil öğrenme kitaplarını ve programlarını kullanıyorum ve her öğrenci için ayrı özel program hazırlıyorum. Dersi almadan önce öğrenci seviyesini belirlemek için özel test ve İngilizce konuşması yapılır. Başlangıç (beginner) seviyeden profesyonel (Advanced 2) seviyesine kadar her yaştakiler (10+) herhangi amaçla (Genel İngilizce(Konuşma, dinleme, yazma, okuma), Business and Travel English, Dil sınavına hazırlama: IELTS, YDS, TOEFL, SAT. dersi alabilirler. Dersler en azından haftada 3 kere, günde 2 saat yapılır. Genel İngilizce için 1 saat ders fiyatı 60 tl. Sınavlara hazırlama (IELTS ve TOEFL): 80 tl.

Yorumlar