Ankara Sincan Songül Polat

Bu kursu paylaş
0 Yorum

songül polat

sİncan, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bootstrap Kursu , Kodlama Kursu , Objective C Kursu , SQL Kursu , Yazılım Kursu , Java Kursu , PHP Kursu , ASP Kursu , Delphi Kursu , Bil. Programcılığı Kursu , Xamarin Ile Mobile Uygulama Geliştirme Kursu , HTML5 Kursu , CSS3 Kursu , JQuery Kursu , C# Kursu , MVC Kursu , C Kursu , C++ Kursu , Javascript Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
songül polat, ANKARA SİNCAN ve civarında hizmet vermekte olup 19.08.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2955 kurs/özel ders verenden 564 . sıradadır. Başta Kodlama olmak üzere 19 farklı kurs/özel ders vermektedir. songül polat, 57 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Gazi üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğini bu sene bitirdim ve özel bir şirkette işe girdim. Elimden geldiğince yazılım ve gömülü sistemeler üzerinde sizlere yardımcı olurum. İyi çalışmalarVerilen Kursların Ayrıntıları
Açık kaynak kodlu, ücretsiz bir CSS frameworktür, tasarım aracıdır. Kolayca telefonlar, tabletler ve masaüstü bilgisayarlar için farklı ve cihaz büyüklüğüne uygun şekilde sitenizin gözükmesini sağlayan temalar/tasarımlar yapabilirsiniz. Bir site için gerekli olan tüm elemenleri (form ögeleri, etiketler, tablolar, uyarı ve bilgi metinleri, navigasyon bar, sayfalandırma modülü, açılan menüler, farklı özellikte butonlar vb bir çok tasarım ögesini) içinde barındıran Bootstrap tasarım yaparken bu hazır elementleri kullanarak bütün cihazlara uygun tasarımlar geliştirmenize yarar. Yani her şeyi hazır olan kodlarla yeni bir tasarım ortaya koymak çok basit ve pratiktir. Stiller, imajlar , js’ler daha önceden sistemin içine monte edilmiştir. Sizin yapacağınız tek şey bunları çağırmaktır.
Bootstarp ile neler yapılabilir?

Bir web sitesi için gerekli olan tüm ögeleri içerdiği için bir siteyi komple bir bütün olarak tasarlayabilirsiniz. Tipografik ögeler, tablolar, imajlar, slider, carousel, modal pencereler, butonlar, dropdown menüler, navigasyon bar, sayfalandırma, etiketler, thumbnaili uyarı ve bilgilendirme balonları, yükleme barları vb gibi bir çok tasarım ögesi hazır olarak sunulmuş ve yapmanız gereken tek şey ihtiyacınız olan kodu kopyala yapıştır yapmak.
Daha fazla bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz..
Asp.net Nedir ?
Asp.net web uygulama geliştirme (framework) çatısıdır. Microsoft’ un geliştirmiş olduğu klasik ASP’ nin üzerinde önemli geliştirmeler yapılarak oluşturulmuştur. Asp.net modern bir teknolojidir ve web sayfaları, web uygulamaları ve XML web servisleri hazırlanmasına olanak sağlar. ASP.NET programlama dili değildir.

Asp.net ile bir web uygulaması hazırlamak için .net dillerinden (C#, VB.net..) birisi kullanılabilir. .Net platformunun nesneleri Asp.net içerisinde de kullanılabilir. Asp.net ile bir web uygulaması geliştirmek için Visual Studio kullanılır.
-