Ankara Etimesgut Bu Hesap Silindi

Bu kursu paylaş
1 Yorum

Bu Hesap Silindi

etİmesgut, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Spor Koçluğu Kursu , Futbol Kursu , Yüzme Kursu , Antrenörlük Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Bu Hesap Silindi, ANKARA ETİMESGUT ve civarında hizmet vermekte olup 14.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2628 kurs/özel ders verenden 40 . sıradadır. Başta Yüzme olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Bu Hesap Silindi, 224 gelen talepten 37 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Firma kurumsal bir firmadır besyo mezunu 3 kademe yüzme antrenörü  beden eğitimi öğretmeni bir resmi kurumda yüzme antrenörüyüm


Spor Koçluğu Nedir?

Bir sporcunun tekniği çok iyi olabilir, taktiği çok iyi olabilir, zekâ gücü çok iyi olabilir ancak performansı iyi olmadan bunları tam olarak ortaya çıkarması mümkün değil. Aslında form da budur. Beyni ile vücudunun aynı orantılı hareket etmesidir. Bizim istediğimiz, her zaman sporcuda formunun en üst seviyede olması. Performans koçluğu yapmamız da ona bireysel olarak çalışmalar yaptırıp bireysel güçlenmeleri olması ya da bir sporcunun ekstra çalışarak en üst seviyeye gelmesidir.

Futbol Nedir?

Futbol, on birer oyuncudan oluşan iki takım arasında, kendine özgü küresel bir topla oynanan takım sporu. 21. yüzyıl itibarıyla 200'ün üzerinde ülkede 250 milyonu aşkın oyuncu tarafından oynanmaktadır ve dünyadaki en popüler spordur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Profesyonel yüzme eğitimi verilir

Yorumlar
Semih Saygın ÇİÇEK
Zafer Hocamın teknikleri sayesinde kısa sürede yüzmeyi öğrendim. Yüzme kursu arıyorsanız hiç tereddüt etmeyin.
05.01.2018