Ankara Altındağ Feza Sürücü Ve İş Makinası Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

FEZA SÜRÜCÜ VE İŞ MAKİNASI KURSU

altindağ, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , D Sınıfı Ehliyet Kursu , Forklift Ehliyeti Kursu , H Sınıfı Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu , C Sınıfı Ehliyet Kursu , Ehliyet Kursu , Sürücü Kursu , A Ehliyet Kursu , İş Makinesi Operatörlüğü Kursu , Kule Vinç Oper. Kursu , Psikoteknik Kursu , SRC Kursu , Tavan Vinci Ehliyeti Kursu , E Sınıfı Ehliyet Kursu , H (B-Engelli) Ehliyet Kursu , İş Makineleri Operatörlüğü Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
FEZA SÜRÜCÜ VE İŞ MAKİNASI KURSU, ANKARA ALTINDAĞ ve civarında hizmet vermekte olup 25.04.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2972 kurs/özel ders verenden 199 . sıradadır. Başta Ehliyet olmak üzere 18 farklı kurs/özel ders vermektedir. FEZA SÜRÜCÜ VE İŞ MAKİNASI KURSU, 264 gelen talepten 13 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
KURSUMUZ ANKARA'DA HATTA TÜRKİYE'DE EN KAPSAMLI OLARAK EHLİYET VE MESLEKİ YETERLİLİK BELGELERİ VERMEKTEDİR.
TECRÜBEMİZLE BERABER UZMAN ÖĞRETMEN VE TEKNİK EKİBİMİZLE KURSİYERLERİMİZİ MEMNUN ETMEK EN BÜYÜK GAYEMİZDİR.

Firmamız 28.12.1989 yılında kurulmuş olup,geçen zaman diliminde verdiği eğitim kalitesiyle binlerce yetkin sürücü yetiştirmiştir.Uzman eğitici kadrosu ile nezih bir ortamda güler yüzlü personeli ve son model araçlarıyla Feza Eğitim Kurumları,insan hayatını doğrudan ilgilendiren bir sahada hassasiyet ve sorumluluk anlayışıyla faaliyet göstermektedir.

Ayrıca firmamız bünyesinde İş Makinesi Operatörlük Kursu (Forklift,Dozer,Greyder, Loder, Beko Loder,Vinç,Tavan Vinci, Kule Vinç,silindir,Fnişer,Ekskavatör,İş Kamyonları,Zemin Delgi Sondaj Vb) ,Mesleki Yeterlilik Kursu (SRC 1-2-3-4 ) ,Tehlikeli Madde Taşımacılığı Eğitimi (ADR SRC 5) ve Psikoteknik Belgelerinde de faaliyet göstermektedir. Bu anlamda kendini sürekli yenileyen ve teknolojiyi yakından takip eden kursumuz, bütün ehliyet sınıflarını vermekte olup,bu anlamda eğitim alanında Türkiye’nin en saygın kursları arasında yerini almıştır.