Ankara Gölbaşı Esengül Aytaç

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Esengül  Aytaç

gölbaşi, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlk Yardım Kursu , Acil Durum Kursu , Acil Durum Eğitici Eğitimi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Esengül Aytaç , ANKARA GÖLBAŞI ve civarında hizmet vermekte olup 27.01.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 3011 kurs/özel ders verenden 767 . sıradadır. Başta Acil Durum Eğitici Eğitimi olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Esengül Aytaç , 3 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Sağlık meslek lisesi mezunu olmakla beraber; önlisans eğitimimi anestezi dalı üzerine yaptım. 3 yıldır bölümle ilgili özel ders vermekteyim, ilgilenen arkadaşlarıma yardımcı olabileceğime inanıyorum.


İlk Yardım Nedir?

İlk yardım, herhangi bir kaza ya da yaşamı tehlikeye düşüren bir durumda, sağlık görevlilerinin veya ilk yardım eğitimi almış herkesin tıbbi yardımı sağlanıncaya kadar, hayatın kurtarılması ya da durumun daha kötüye gitmesini önlemek amacıyla olay yerinde, tıbbi araç gereç aranmaksızın mevcut araç ve gereçlerle yapılan ilaçsız uygulamalardır.

Acil Durum Nedir?

Bir acil durum, şirket çalışanlarının, şirket sahasında çalışan müteahhit firmapersonelinin, ziyaretçilerin veya yakın tesis yada yerleşim merkezlerinde bulunanlarınyaralanmasına veya can kaybına neden olabilen, tesisin üretimini kısmen veyatamamen durdurabilen, tesise veya doğal çevreye zarar veren, tesisin finansalyapısını veya toplumdaki imajını tehdit eden planlanmamış olaylardır.
Verilen Kursların Ayrıntıları