Ankara Gölbaşı İncek İngiliz Kültür

Bu kursu paylaş
1 Yorum

İNCEK İNGİLİZ KÜLTÜR

gölbaşi, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Piyano Özel Ders , Bateri Kursu , Gitar Kursu , Piyano Kursu , Yaz Okulları Kursu , İngilizce Kursu , İspanyolca Kursu , Fransızca Kursu , İtalyanca Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Rusça Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Fizik Kursu , Kimya Kursu , Matematik Kursu , TYT Kursu , KPSS Kursu , TOEFL Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) Kursu , Biyoloji Kursu , Etüt Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Türkçe Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İNCEK İNGİLİZ KÜLTÜR, ANKARA GÖLBAŞI ve civarında hizmet vermekte olup 21.04.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2981 kurs/özel ders verenden 47 . sıradadır. Başta Rusça olmak üzere 25 farklı kurs/özel ders vermektedir. İNCEK İNGİLİZ KÜLTÜR, 1452 gelen talepten 34 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İncek ingiliz Kültür Yabancı Dil Kursu olarak yetişkinlere yönelik çoklu dil programlarının yanı sıra sınav İngilizcesi, İş İngilizcesi, konuşma kulüpleri derslerimiz mevcuttur. Ayrıca 7-14 yaş arası çocuklara yaz okulu ve kış okulu olmak üzere; İngilizce, 2.yabancı dil,  kolejlere hazırlık, okul sonrası destek hizmeti de vermekteyiz.

Fotoğraflar
İNCEK İNGİLİZ KÜLTÜR İNCEK İNGİLİZ KÜLTÜR İNCEK İNGİLİZ KÜLTÜR İNCEK İNGİLİZ KÜLTÜR

Piyano Özel Ders Nedir?

Birebir piyano eğitimi verilir.

Piyano, klavyeli, telli bir araçtır. Hem melodinin, hem de armoninin çalınmasını sağladığı için müzik aletlerinin en zenginlerinden sayılır. Uzun bir gelişme devresinden bugünkü haline ulaşan piyano, Ortaçağ'da org aletine klavye uygulanmasıyla doğmuştur denilebilir. 13. yüzyıldaki «dülsimer» adlı araca da 14. yüzyılda klavye uygulaması ile «klavisiteryum» elde edilmiştir. Daha sonra buna da madeni teller yerleştirildi ve ilkel bir klavsen ortaya çıktı.
Bu alet daha sonra İtalya ve Almanya'da daha da geliştirildi. 1745'ten sonra ilk defa sesi yumuşatan pedal uygulandı. Altı oktavlı ilk piyano ise 1794'te John Broadwood tarafından yapıldı. 1796'da da Erard ilk kuyruklu piyanoyu geliştirdi. Piyanoda tabii sesleri veren tuşlar fildişi kaplıdır. Bunların arasında daha kısa abanoz tuşlar vardır. Telleri çelikten veya pirinçtendir. Piyano gerçek değerini Beethoven'in sonatlarıyla bulmuştur. Liszt, Rubinstein, Paderewski ve Rahmaninof da ona gereken değeri kazandırmışlardır.

Bateri Nedir?

Bateri çalma, hızın yanı sıra denge ve akıcılık gerektirir. Düzenli olarak metronom ile çalışmalı ve single-stroke, double-stroke, paradidle, double paradidle, üçlemeler, altılamalar gibi el teknikleri, dörtlük ritmin üzerine dörtlük, sekizlik, onaltılık kick vuruşları gibi sağ ayak teknikleri (eğer twin pedal tercih edilirse sol ayak için de aynı egzersizler uygulanabilir), hi-hat ile dörtlük,sekizlik,onaltılık saymak gibi sol ayak teknikleri ve tabii ki el-ayak kombinasyonları gibi teknikler üzerinde alıştırma yapılmalıdır.

Yorumlar
Çağla ARSLAN
IELTS sınavına hazırlık için konuştum anlaştım ve çok da iyi yapmışım. Bol deneme ve pratikle istediğim puanı elde ettim. Tabi ki İncek İngiliz Kültür sayesinde.. Kursbuduru da unutmamak lazım herkese teşekkürler...
09.01.2018