Ankara Gölbaşı Mirac Fırat

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mirac FIRAT

gölbaşi, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: TYT Kursu , AYT Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mirac FIRAT, ANKARA GÖLBAŞI ve civarında hizmet vermekte olup 13.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2757 kurs/özel ders verenden 276 . sıradadır. Başta AYT olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mirac FIRAT, 55 gelen talepten 7 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ ÖĞRENCİSİNDEN BİREBİR SAYISAL DERSLER VERİLİR
-MATEMATİK
-GEOMETRİ
-FİZİK
-KİMYA
-BİYOLOJİ
Dersleri eğlenceli hale getirip kolay öğrenme teknikleri formülleri geliştiren öğrencinin bu işten zevk almasını sağlayan bir öğretim tekniğiyle ,öğrencinin halinden öğrenci anlar fikriyle, uygun fiyata sayısal dersler veriyorum.                                                                          


TYT Nedir?

YGS'nin yerine geçecek ilk oturuma Temel Yeterlilik Testi (TYT) adı veriliyor. Ancak ilk oturumlar arasındaki en büyük fark ise soru sayısı ve adayların sorumlu olduğu bölümlerde ortaya çıkıyor. YGS'de adaylar Türkçe, Matematik, Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri alanlarından sorumlu tutuluyordu. TYT'de ise 40 Türkçe ve 40 Temel Matematik sorusu olacak. YÖK Başkanı Saraç bu sınavın adayların temel yeteneklerini ölçmek amacıyla tasarlandığını belirtti.

AYT Nedir?

Alan Yeterlilik Testleri yani kısa hali ile AYT artık yeni dönemde üniversite sınavlarına girecek arkadaşlar için hazırlanmış 2.oturum sınavıdır. Bu oturumda adaylara tek bir kitapçık verilmekte. Bu kitapçık içerisinde tüm puan türlerine ait testler bulunmaktadır. Adaylar hangi puan türünün hesaplanmasını istiyorsa o testleri çözmek zorundadır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ ÖĞRENCİSİNDEN BİREBİR SAYISAL DERSLER VERİLİR
-MATEMATİK
-GEOMETRİ
-FİZİK
-KİMYA
-BİYOLOJİ
HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ ÖĞRENCİSİNDEN BİREBİR UYGUN FİYATA SAYISIAL DERSLER VERİLİR
-MATEMATİK
-GEOMETRİ
-FİZİK
-KİMYA
-BİYOLOJİ