Ankara Çankaya Güler Eğitim Kurumları Dünya Dilleri Merkezi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

GÜLER EĞİTİM KURUMLARI DÜNYA DİLLERİ MERKEZİ

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: İspanyolca Kursu , Almanca Kursu , Arapça Kursu , Rusça Kursu , AYT Kursu , SAT Kursu , TYT Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) Kursu , YKS Kursu , YÖS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
GÜLER EĞİTİM KURUMLARI DÜNYA DİLLERİ MERKEZİ, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 04.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2971 kurs/özel ders verenden 345 . sıradadır. Başta YKS olmak üzere 13 farklı kurs/özel ders vermektedir. GÜLER EĞİTİM KURUMLARI DÜNYA DİLLERİ MERKEZİ, 851 gelen talepten 93 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
ÜNİVERSİTE HAZIRLIK YKS-TYT KURSLARI  LİSELERE HAZIRLIK LGS KURSLARI İNGİLİZCE ALMANCA ARAPÇA RUSÇA İSPANYOLCA KURSLARI YDS TOEFL IELTS HAZIRLIK ATLAMA KURSLARI YÖS SAT TÖMER KURSLARI YURTDIŞI DANIŞMANLIK HİZMETLERİ


İspanyolca Nedir?

İspanyolca ya da Kastilya dili, Roman dillerinden biri. Dünyada en çok konuşulan üçüncü dildir.
Dünyada İspanyolca konuşan 470 milyon ila 500 milyon insanın olduğu tahmin edilmektedir.
İspanyolca dünyada en çok ülkede resmî dil olarak kabul edilen dildir. Resmî dil olarak İspanyolcayı kullanan ülkeler: İspanya, Küba, Arjantin, Bolivya, Kolombiya, Kosta Rika, Şili, Ekvador, Guatemala, Honduras, Meksika, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Porto Riko, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Uruguay ve Venezuela'dır.
Amerika Birleşik Devletleri'nin anayasası bir resmî dil tanımlamamakla birlikte, ülkenin genelinde İngilizce'den sonra en çok konuşulan ikinci dil İspanyolca'dır. Ülke içinde anadili İspanyolca olan 41 milyon kişi vardır. Özellikle güney bölgelerinde sadece İspanyolca konuşarak yaşanabilir.
İspanyolca; Birleşmiş Milletler, Avrupa Birliği, Amerikan Devletleri Örgütü, İbero-Amerikan Devletleri Örgütü, Afrika Birliği, UNASUR, Antraktika Anlaşması Sekreterliği, Latin Birliği, Karayip Ortak Pazarı ve NAFTA gibi uluslararası ve bölgelerarası organizasyonlarda resmî dil olarak kullanılmaktadır.

Almanca Nedir?

Almanca Hint-Avrupa dillerinin Cermen dilleri koluna bağlıdır ve dünyanın yaygın lisanlarından biridir. Avrupa Birliği'nin resmî dillerinden biri ve en çok konuşulanıdır. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanca ayrıca içinde Fransız kelime kökenli sözcükler taşır.