Ankara Keçiören Altan Arslan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Altan Arslan

keçİören, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Masaj Kursu , Sürücü Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Altan Arslan, ANKARA KEÇİÖREN ve civarında hizmet vermekte olup 30.03.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2562 kurs/özel ders verenden 597 . sıradadır. Başta Sürücü olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Altan Arslan, 36 gelen talepten 7 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Sürüş teknikleri ve direksiyon dersleri verilir


Masaj Nedir?

Masaj, hasta veya yorgun bir organın rehabilitasyonu; aynı eski duruma dönmesi için, organizmanın üzerinde oluşturulan mekanik enerjinin derinlerde fizyolojik etkiler oluşturulması esasına dayanan bir terapi şeklidir.

Masaj yapan kadına masöz, masaj yapan erkeğe de masör denilir. Aslında bu kelimeler bizim ülkemize Fransızcadan gelmektedir. Türkçemize sonradan dahil edilmiş bir kavram ve bu sayede kadın erkek ayrımı yapılmış. Aslına bakarsanız ikisinin de yaptığı görev aynıdır her ikisi de masaj sayesinde insanların rahatlamasına yardımcı olurlar.

Sürücü Nedir?

Sürücü Belgesi, yetkili kurumlar tarafından verilen, karayolunda seyreden motorlu veya motorsuz araçların bireyler tarafından idare edilebilmesine olanak tanıyan, kimlik işlevi görebilen resmi belgedir.
Verilen Kursların Ayrıntıları