Ankara Keçiören Hikmet Demir

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Hikmet Demir

keçİören, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Türkçe Kursu , AÖF Osmanlı Türkçesi Kursu , TYT Türkçe Kursu , KPSS Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Hikmet Demir, ANKARA KEÇİÖREN ve civarında hizmet vermekte olup 20.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2923 kurs/özel ders verenden 912 . sıradadır. Başta Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Hikmet Demir, 13 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Adım Hikmet Demir. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesin'den 1995 yılın'da derece ile mezun oldum.  12 Yıl Dershane'de Türkçe Öğretmeni olarak ana branşım Dil ve Anlatım . 8 Yıl Devlet Lise'sin de 4 Yıl ise Orta Okul da Türkçe ve Dil Anlatım dersi verdim. Gerek Sözel Mantık gerek Kpss temaların da 5 adet kaynak yazdım.


Ortaokul Türkçe Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik türkçe özel dersi verilir. Günümüzde eğitim ve öğretim her geçen daha fazla büyük önem arz etmeye başlarken sizlerde kendinize ders konusunda takviye yaparak geliştirebilirsiniz. Özel ders, kişinin derse daha fazla odaklanarak eksik yanlarının hızlı bir şekilde giderilmesi adına önemlidir. Zorlu eğitim şartları ve istenilen mesleğe sorunsuz bir şekilde ulaşarak hayaline kavuşabilme istekleri doğal olarak hem velileri hem de öğrencileri farklı bir yollara sürüklemektedir. Eğitim sistemi içerisinde yer alan ve mutlaka bilinmesi gereken dersler içerisinde Türkçe bulunuyor. Sizlerde Türkçe dersin her bir konu içeriğinde kendinizi daha fazla geliştirebilmek adına Türkçe Özel Ders yoluna başvurmaya çalışabilirsiniz. Kısa sürede hiçbir şekilde zorluk çekmeden Türkçeyi öğrenerek kendinizi geliştirebilme şansına sahip olacaksınız.

Özel Ders Ne Fayda Sağlar?

Baktığımızda artık hemen her öğrenci okullarda yeterli düzeyde eğitim görememesi ya da sayısal dersler de yeterliyken sözeller de tam olarak randıman sağlayamaması doğal olarak sınav sonrasında istenen puanlara erişememesine neden olacaktır. Yüksek kalitede verilen Türkçe Özel ders sayesinde artık sizlerde Türkçe derslerini hem zevkle dinleyecek hem de kendinizi yetersiz gördüğünüz yerde ilerletebilme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Tüm bunların yanı sıra Türkçe Dersinin de en eğlenceli taraflarını öğrenmeye başlarken Türkçe Özel Ders Fiyatları için çok yüksek rakamlar ödemenize gerek kalmadan çocuklarınızın derse odaklanarak öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Eğitim hayatına daha fazla sarılan çocuklar için özel ders son derece büyük önem arz etmektedir. Diğer dersler kadar Türkçenin de mutlaka ama mutlaka öğrenilmesi gerekiyor.

Her çocuk kendi başına derslere yeteri kadar ilgi gösterip konuları pekiştiremezken alınacak özel ders hizmetleri sayesinde dersi daha iyi bir şekilde kavrama şansına sahip olabilecektir. Bu sebepten dolayı Türkçe Özel Ders Faydaları son derece fazladır. Sizlerde hemen tüm bu olanaklardan vakit kaybetmeden yararlanarak ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Öğrenciler açısından mutlaka özel dersin alınması gerekiyor. Çünkü öğrenci anlamadığı konuları tekrar tekrar sorarak konuları geçiştirmezken daha fazla özel ders ile birlikte derse konsantre de olmaya başlar. Bu sebepten dolayı her öğrenci bu tür imkânlardan yararlanmalıdır.

İlkokul Türkçe Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik türkçe ders takviyesi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İlk görev yerim olan Ağrı Taşlıçay YİBO'da. Ankara da Polis Amca Orta Okulun'da ve Kamil Ocak Orta okulun da görev yaptım.
Ortaokul ve İlkokul Türkçe Öğretmenliği tecrübem hem Okul sınavlarına hem de Lise ye geçiş sınavların'da bulunmaktadır. TEOG ve SBS üstüne toplam 1500 soruluk kaynak ve tecrübem vardır.  
1997 den beri Türkçe eğitimi vermekteyim.
KPSS Türkçe 1997 den beri hem Türkçe hemde Dil Anlatım merkezli eğitim sistemini öğrencilere düzeyli mantıklı kısa ve öz biçim'de aktarmaktayım. Şuan ki sistem'de hem özgün hem de mantıksal olarak öğrencilere kısa yoldan çözüme ulaştıran  sistemi vermekteyim. 2010 a kadar hem KPSS ile iç içe olup hemde Kpss Türkiye derecelerine kendi öğrencilerimi yerleştirmiş bir öğretmenim.